search

  Aurutolmuimeja BISSELL Vac & Steam 1977N

  189,99 €
  Kuumakse al. 9.47€
  Viimane toode
  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  See võimas varstolmuimeja ühendab endas konteinertolmuimeja tõhususe ja aurupesuri pedantse puhtusearmastuse, hoides kokku pererahva aega, raha ja säilitusruumi. See on BISSELL® Vac & Steam - kasuta sama seadmega vaheldumisi nii tolmuimemist kui auru. Vaid ühe puutega juhtides saab funktsioonide vahel valida ning eemaldada sama koristuse käigus nii plekid kui puru.

  Tolmuvõtmise ja aurutamise tulemusel on põrandatelt eemaldatud kuni 99.9% kõigist mikroobidest, kasutades lihtsalt auru. Sisseehitatud veefilter eemaldab kasutatavast kraaniveest aineosakesed ja kaitseb masinat katlakivi eest. Eraldi prügimahuti hoiab kogutud tolmu kuivana ning aurust eemal. Mahutit on väga hõlbus puhastada. Tolmuimejal on kaks filtrit, mis mõlemad on pestavad ja püüavad kinni ka kõige peenema tolmu, vältides selle sattumist tagasi toaõhku. 

  • Võimas tsüklontolmuimeja ja aurupesur ühes seadmes
  • Puhastab ja desinfitseerib tänu aurule, mis aitab eemaldada tõrksa mustuse ja jätab pinnad plekitult puhtaks
  • Hõlpsalt kasutatavad juhtnupud käepärases asukohas
  • Integreeritud aurupäästik
  • Vahetatav veefilter kaitseb mineraalide ladestumise eest seadme sisemusse.

  Tüüp: Varstolmuimeja aurufunktsiooniga

  Võimsus: 1600 W

  Toide: Võrgutoide

  Veepaagi maht: 0,4 L

  Juhtme pikkus: 7,6 m

  Eriomadused: tolmumahutavus 0,95 L

  Värv Hall / sinine

  Kaal: 4,8 kg


  1977N
  1 tk
  Array ( [2] => Array ( [0] => Array ( [id_productvideo] => 206 [id_product] => 11525 [id_video] => XpviD_vgwS8 [title] => [provider] => youtube [video_url] => https://www.youtube.com/watch?v=XpviD_vgwS8&t=1s [thumbnail] => https://i.ytimg.com/vi/XpviD_vgwS8/default.jpg [position] => 1 [id_lang] => 2 [id_shop] => 1 [is_video] => 0 [id_provider] => [embed] => https://www.youtube.com/embed/XpviD_vgwS8?rel=0&controls=1&autoplay=0& ))[3] => Array ( [0] => Array ( [id_productvideo] => 207 [id_product] => 11525 [id_video] => XpviD_vgwS8 [title] => [provider] => youtube [video_url] => https://www.youtube.com/watch?v=XpviD_vgwS8&t=1s [thumbnail] => https://i.ytimg.com/vi/XpviD_vgwS8/default.jpg [position] => 1 [id_lang] => 3 [id_shop] => 1 [is_video] => 0 [id_provider] => [embed] => https://www.youtube.com/embed/XpviD_vgwS8?rel=0&controls=1&autoplay=0& ))) 1

  Click on a thumbnail to load the video