search

Autoraadio Alpine CDE203BT

149,99 €CDE-203BT on taskukohase hinnaga 1DIN lahendus mis tõstab helikvaliteedi Alpinele omasele tasemele ning pakub palju erinevaid võimalusi meelelahutuseks.

Ühenda külge oma iPhone või iPod et nautida sellelt salvestatud muusikat või kasutada "Apple Music" rakendust, striimida Spotify teenust või internetiraadiot üle Bluetoothi või ühenda külge lihtsalt USB mälupulk - sellel Alpine seadmel on piisavalt palju ühendusvõimalusi.
Kogus
Tarne kuni 2-5 tööpäeva

Tehtud iPhone´i jaoks
Ühenda USB juhtmega (pole komplektis) külge oma iPhone või iPod et nautida sellele salvestatud muusikat või Apple Music rakendust (nõutav Apple Music registreerumisne ning interneti olemasolu). Lihtsalt vali laulud, albumid või esitlusloend oma iPodist või iPhone´ist või otse Alpine seadmest sõidu ajal. Ühildub kõikide iPhone´i mudelitega, nende hulgas ka iPhone 8 ning iPhone X.

Tee käed-vabad kõnesid
CDE-203BT-l on sisseehitatud kõrgkvaliteetne Bluetooth moodul, mis võimaldab turvaliselt ning mugavalt teha telefonikõnesid. Komplekti kuulub ka mikrofon.

Ühenda Android telefon
Kui sul on an Android telefon või tahvelarvuti, ühenda see USB kaabli kaudu (ei kuulu komplekti) Alpine seadmega et nautida sellelt muusikat läbi auto kõlarite. Lugusid saad valida telefonisy/thvlist või otse Alpine seadme pöördnupust. See omadus on kasutusel kõikides Alpine seadmetes millel Android Open Accessory 2.0 tugi (kaasa arvatud CDE-203BT).

Naudi Spotify Sriimingut
Spotify võimaldab avastada uus muusikat, nautida oma lemmiklaule ning esitlusloendeid - miks siis mitte kasutada seda teel olles. Käivita oma esitlusloend telefonist enne sõidu alustamist ning striimi seda otse üle Alpine seadme.

Ühenda USB mälupulk
CDE-203BT esipaneelil olev USB pesa võimaldab külge ühendada kuni 1000mA voolutarbega USB mälupulk või USB kõvaketas. Võta kaasa oma lemmikmuusika USB mälupulgal ning naudi sellelt MP3, AAC, WMA või FLAC faile koos mugava otsingumootoriga.

FLAC failide tugi
Üha enam kogub populaarsust FLAC helifailide pakkimismeetod, kuna see võimaldab märksa paremat helikvaliteeti kui tavaline MP3 formaat. See Alpine toode võimaldab mängida FLAC faile USB seadmetelt.

Seadista heli
Seadista Alpine seadme heli vastavalt oma eelistustele, kasutades Bass Engine SQ rakendust et saavutada võimas bassiväljund, samuti kasuta ekvalaiserit, millel 10 eelseadistatud valikut või 3-ribalist parameetrilist ekvalaiserit. Ühenda külge väline võimendi (2x2V eelväljundit) või naudi heli otse kõlaritest läbi sisseehitatud 4x 50W kõrgkvaliteetse võimendi.

Koosta ise oma värvilahendus
CDE-203BT võimaldab sõltumatult valida ekraani ning nupuvärvid kogu RGB värviskaala ulatuses, et see sobituks sinu eelistuste ning auto armatuuriga.

Heli:
taasesitavad formaadid     AAC, FLAC, MP3, WMA
heli väljundvõimsus 4 x 50W
heli ekvalaiser: manuaalne sagedusalade reguleerimine

Ekraan:eemaldatav esipaneel 
Funktsioonid:Bluetooth
käed-vaba süsteem telefonile      
Salvestusmeedia tugi
mängib plaate     CD, CD-R/RW

Tuuner:
raadio tuuner FM

Liidesed:
3,5 mm heli sisend      
Bluetooth      
USB 2.0      
Apple
Apple toodetega ühilduvus iPodc, iPhonec

Mõõtmed:
sügavus 17,7 cm
kõrgus     17,8 cm
kaal     1,2 kg
laius     5 cm
Alpine
CDE203BT

Lisainfo

Bluetooth
Jah
värvus
must
tootja
Alpine
USB 2.0 (480 Mb/s)
Jah
heli võimsus (W)
4 x 50 W
raadio tuuner
FM
tuuneri tüüp
digitaalne
autostereo
automakk
taasesitavad formaadid
AAC, FLAC
eemaldatav esipaneel
Jah

Data sheet content

Heli

heli võimsus (W)
4 x 50 W

Tuuner

raadio tuuner
FM
tuuneri tüüp
digitaalne

Liidesed

Bluetooth
Jah
USB 2.0 (480 Mb/s)
Jah

Ekraan

eemaldatav esipaneel
Jah

Heli

taasesitavad formaadid
AAC , FLAC
heli võimsus (W)
4 x 50 W

Üldised parameetrid

autostereo
automakk
värvus
must
tootja
Alpine

Kirjeldus

Heli

heli võimsus (W) 4 x 50 W

Tuuner

raadio tuuner FM
tuuneri tüüp digitaalne

Liidesed

Bluetooth Jah
USB 2.0 (480 Mb/s) Jah

Ekraan

eemaldatav esipaneel Jah

Heli

taasesitavad formaadid AAC, FLAC
heli võimsus (W) 4 x 50 W

Üldised parameetrid

autostereo automakk
värvus must
tootja Alpine