search

Elektriline hambahari Sonicare HX6877/34

215,99 €

Tunnetage õrna puhastamise erinevust tänu surveandurile ja muutke oma hambad valgemaks vaid 1 nädalaga.
Kogus
Tarne 2 - 5 tööpäeva

Valgemad hambad. Õrn puhastamine.

Muudab hambad valgemaks vaid 1 nädalaga.

  • Sisseehitatud surveandur
  • Kolm režiimi, kolm tugevust
  • 2 × BrushSynci funktsiooni
  • Reisivutlar

Muudab hambad valgemaks vaid 1 nädalaga

Plekkide eemaldamiseks ja valgema naeratuse saavutamiseks klõpsake külge W2 Optimal White’i harjapea. On kliiniliselt tõestatud, et selle keskosas tihedalt paiknevad harjased muudavad hambad valgemaks vaid 1 nädalaga.

Kolm režiimi, kolm intensiivsuse seadistust

Selle hambaharjaga saate harjamist vastavalt oma soovile kohandada, kombineerides kolme režiimi ja kolme intensiivsust. Puhastusrežiim Clean on standardrežiim ülima puhtuse tagamiseks. Režiim White sobib ideaalselt pinnaplekkide eemaldamiseks. Ja igemete eest hoolitsemise režiimis Gum Care harjatakse hambaid üks minut väiksema võimsusega, et saaksite oma igemeid õrnalt masseerida. Kolm intensiivsuse taset võimaldavad lülituda ülemiselt hambakaarelt alumisele ning muuta intensiivsust vasakul ja paremal poolel.

Ohutu ja õrn tundlikes piirkondades; sobib kasutamiseks ortodontilise ravi ja hambaravi korral

Ohutu harjamiskogemus on tagatud: meie Sonic-tehnoloogia sobib kasutamiseks hambaklambrite, täidiste, kroonide ja laminaatidega ning aitab ennetada hambaaukude teket ja parandab igemete tervist.

Philips Sonicare'i täiustatud Sonic-tehnoloogia

Philips Sonicare'i täiustatud Sonic-tehnoloogia suunab vett hammaste vahele ning selle harjased aitavad lõhustada ja eemaldada hambakattu, tagades silmapaistva igapäevase puhtuse.

Annab teile märku, kui vajutate liiga tugevalt

Te ei pruugi liiga tugevat harjamist ise tähele panna, kuid teie hambahari märkab seda. Kui harjate igemetele liiga tugevat survet avaldades, hakkab hambahari tegema pulseerivat heli, andes märku vajadusest õrnemalt harjata.

Ühendab hambaharja nutika käepideme ja nutikad harjapead

Mikrokiibi ühilduvusega tehnoloogia, mis tuvastab nutika harjapea ja sünkroonib selle nutika käepidemega. Nutikas käepide ja nutikas harjapea moodustavad võimsa kombinatsiooni, võimaldades nutika režiimi ühildumist ning edastades teile nutikaid vahetamise meeletuletusi.

Harjapea valib optimaalse režiimi ja intensiivsuse

Mõtlete, millist režiimi ja intensiivsust peaksite kasutama? Enam ei ole vaja pead vaevata. BrushSynci režiimi ühildumine edastab nutikale käepidemele teie kasutatava nutika harjapea andmed. Seega kui klõpsate külge näiteks igemete eest hoolitsemise harjapea, oskab teie hambahari valida optimaalse režiimi ja intensiivsuse, et teie igemete eest õrnalt, kuid tõhusalt hoolitseda. Teil tuleb ainult toitenuppu vajutada.

Teadke alati, millal on vaja harjapead vahetada

Ükski harjapea ei ole igavene. Meie BrushSynci tehnoloogia peab arvestust harjapea kasutusaja ja selle üle, kui tugevalt olete harjanud. Kui vahetamisaeg on käes, süttib käepidemel märgutuli ja kostub lühike piiks. Nii saate olla kindel, et harjapea töötab tõhusalt.

Julgustab põhjalikult harjama

Meie QuadPacer teavitab teid, kui olete kulutanud piisavalt aega iga suupiirkonna puhastamiseks, ja nutikas taimer annab märku, kui olete harjanud soovitatavad kaks minutit.

Muudab reisimise lihtsamaks

Meie kvaliteetse reisivutlariga saate oma hambaharja hügieeniliselt kaasa pakkida ja meie kompaktne laadimisalus tagab liikvel olles laetud aku. Ühe täieliku laadimiskorraga saate hambaharja kaks nädalat tavapäraselt kasutada. Pikematele reisidele soovitame kaasa võtta laadija.

HX6877/34

Lisainfo

tootja
Philips
taimer
Jah
toide
aku
hambaharja komplektis
2 ProtectiveClean käepidet, 2x W2 Optimal White harjapead, laadija, reisivutlar
hambaharja eriomadused
BrushSynci vahetamise meeldetuletus, aitab vähendada hambaaukude teket, akunäidik, eemaldab plekid hammaste pinnalt, ergonoomiline disain, jõulise harjamise korral hakkab käepide vibreerima, parandab igemete tervist vaid 2 nädalaga, sisseehitatud surveandur
liigutuste arv (min)
62 000
otsikute arv
2
kaasasolevad otsikud
W2 Optimal White

Data sheet content

Hambahari

liigutuste arv (min)
62 000
taimer
Jah
otsikute arv
2
kaasasolevad otsikud
W2 Optimal White
toide
aku
hambaharja komplektis
2 ProtectiveClean käepidet , 2x W2 Optimal White harjapead , laadija , reisivutlar
hambaharja eriomadused
BrushSynci vahetamise meeldetuletus , aitab vähendada hambaaukude teket , akunäidik , eemaldab plekid hammaste pinnalt , ergonoomiline disain , jõulise harjamise korral hakkab käepide vibreerima , parandab igemete tervist vaid 2 nädalaga , sisseehitatud surveandur
tootja
Philips

Kirjeldus

Hambahari

liigutuste arv (min) 62 000
taimer Jah
otsikute arv 2
kaasasolevad otsikud W2 Optimal White
toide aku
hambaharja komplektis 2 ProtectiveClean käepidet, 2x W2 Optimal White harjapead, laadija, reisivutlar
hambaharja eriomadused BrushSynci vahetamise meeldetuletus, aitab vähendada hambaaukude teket, akunäidik, eemaldab plekid hammaste pinnalt, ergonoomiline disain, jõulise harjamise korral hakkab käepide vibreerima, parandab igemete tervist vaid 2 nädalaga, sisseehitatud surveandur
tootja Philips