search

  Espressomasin DeLonghi Magnifica EVO, ECAM290.22.B

  389,99 €
  Kuumakse al. 15.18€
  Olemas kaupluses Electro
  • Valmista värskelt jahvatatud ubadest isikupärastatud piima- ja kohvijooke
  • 4 ühe nupuvajutusega retsepti, sealhulgas lungo
  • Kreemjas piimavaht tänu manuaalsele piimavahustajale
  • Nõudepesumasinas pestav tilgaalus ja eemaldatav keedukamber lihtsaks puhastamiseks
  • Kaasaegne disain elegantse musta viimistlusega


  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte. Meie ettevõte on juba 140 riigis ja uuenduslike kohvivalmistamistehnoloogiate vallas kuulume maailma parimate ekspertide hulka. Ettevõtte nimi tuleneb ettevõtte omaniku nimest - Giuseppe De`Longhi. De`Longhi on midagi enamat kui lihtsalt kohv. See on põlvest-põlve edasi antud kvaliteet ja itaaliapärane disain. Põneva kohviloo kodu on Itaalia linn Treviso, poeetiliselt tuntud kui coretese citta, st lahke linn. Miks? See linn ei ole mitte ainult koht, mille õhkkonda nautis Itaalia aristokraatia. Just Trevisos sündis De`Longhi.

  Värskeim kohv
  Masin jahvatab kohvioad vahetult enne valmistamist, et säilitada kohvi aroom ning ei jäta seadmesse kohvijääke, et Sinu järgmine tassitäis oleks sama värske.  Optimaalne rõhk kohvivalmistamisel
  Tänu Itaalia päritolule teame, et iga kohvioa maitse esiletoomiseks peab ka kõige väikesemate detailide eest hoolt kandma. Optimaalne rõhk De`Longhi kohvimasinates võimaldab komplekse ja intensiivse aroomi.

  Kaasaegne küttesüsteem Thermoblock
  Tänu kõikides De‘Longhi kohvimasinates kasutatavale kaasaegsele küttesüsteemile saab nii espressot kui ka cappuccino`t valmistatada ideaalsel temperatuuril. See tagab parima maitseelamuse. Süsteemi Thermoblock eelis on madal müratase ja kiire soojenemine, mis tagab erakordselt mugava kasutamise. Niiviisi on kohvimasin silmapilkselt valmis Sinu lemmikkohvi valmistamiseks.

  Vaikne, vastupidav kohviveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega
  Kõigi piimakohvide aluseks oleva ideaalse aroomi ja maitsega espresso saavutatakse kohviubade õige jahvatamisega. Kõigil De`Longhi kohvimasinatel on sisseehitatud terasveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega, mis tagab maksimaalse jahvatamise. See võimaldab erinevatest kohvisortidest valmistada ideaalse tõmmise. Terasveski võimaldab jahvatamise seadistusi määrata suurima täpsusega ja nii on võimalik esile tuua kohviubade rikkalik maitse. Teraskonstruktsioon suurendab veski tugevust ja vastupidavust mehhaanilisele kulumisele. Sellistest lahendusetest saavad kasu professionaalsed baristad!
  Kõigil De`Longhi kohvimasinatel kasutatakse terasveskeid. Terasveskid on optimaalne lahendus ja seda tõestab kohvimasinate lai kasutamine kohvikutes ja restoranides. Kahtluse korral küsi oma lemmikkohvikus barista käest, millest on tehtud kohviveski tema kohvimasinas.

  Kohanda kohvikogust oma vajadustele!
  Tänu joogi maitse ja mahu reguleerimisele saad eksperimenteerida kohvi rikkusega, kohandades oma eelistuste järgi nii aroomi kui ka kohvimahtu tassis.

  Reguleeritav adapteri kõrgus - tassid kuni 14 cm kõrged!
  Adapteri reguleerimisvõimalus (86-142 mm!) võimaldab erineva suurusega tasside kasutamist. See tähendab, et kohvi saad valmistada nii oma lemmikkruusis kui ka 14 cm kõrguses uhkes latte macchiato klaasis. Lisaks tekitab reguleerimine mustale kohvile ühtlase crema - valades ei teki pritsmeid ja Sinu cappuccino`l on palju ruumi koheva piimavahu jaoks.

  Seade, mis muudab vee karedust
  Kõikidel De`Longhi automaatsetel kohvimasinatel on märkimisväärne omadus - masina programmeerimine kraanivee kareduse järgi. Valida on neli kareduse astet. Sellisel viisil saad optimeerida katlakivi eemaldamise sagedust ja võid olla kindel, et masin on õigesti hoolitsetud ja puhas.

  Automaatne loputus ja katlakivi eemaldus
  Kasutajate mugavuse eesmärgil on kõik kohvimasinad varustatud automaatse puhastuse ja katlakivi eemaldusega. Traadistik puhastatakse kohvijääkidest juba automaatse loputuse sisse lülitamisel. Samal ajal sisetsükkel soojeneb selleks, et kohvi saaks valmistada õigel temperatuuril. Enne kohvimasina välja lülitamist on traadistik kohvi sadestisest uuesti puhtaks loputatud, kindlustades Sulle alati parima värske kohvi. Tänu puhastus- ja katlakivieemaldamise süsteemi automatiseerimisele on Sul rohkem aega ideaalse kohvi nautimiseks! Lisaks on kõik masinaosad hõlpsasti hooldatavad, see aitab kohvimasinat puhtana hoida.

  Eemaldatav kohvivalmistamise süsteem - puhtus ilma lisakuludeta!
  De`Longhi masinates kasutatav eemaldatav kohvivalmistamise süsteem ja juurdepääs masina sisemusse tagavad hügieeninõuetele vastava kasutamise ja mitmeaastase seadme töötamise ilma hooldusteenuste ja parandamisega seotud lisakuludeta. Tänu sellele Sa mitte ainult ei säästa aega, vaid hoiad ka masinat puhtana ja samas pikendad kasutusaega. Juurdepääs kohvimasina ja kohvivalmistamise süsteemi sisemusse võimaldab Sul puhastamisprotsessiga ise toime tulla. Samas võid kindel olla, et masin on õigesti kasutatud ja hooldatud ning serveeritud kohv on parima kvaliteediga. Nõuetekohane ehitus ja kompaktsed moodulid võimaldavad seadme loputamist voolava vee all ilma keemilisi puhastusaineid kasutamata või masinat parandusse viimata. De`Longhi patenteerinud juhtmeta kohvivalmistamise süsteem ja kohvi eelvalmistamise tehnoloogia võimaldavad lõhnameelte ergutamist kõikide kohvisortidega ja iga espressotassi võlumist värske kohvimaitse ja tiheda crema`ga.

  Mugav kasutus
  Et pakkuda maksimaalset mugavust ja igapäevast kasutamist on juurdepääs kõikidele osadele eestpoolt. Veepaaki on kerge lahti monteerida, samuti on kerge paak välja tõmmata ja sinna kannust vett valada. Mahuti läbipaistavad seinad aitavad kontrollida veetaset. Äravoolualus on varustatud eemaldatava veetasemenäidikuga, mis annab Sulle täieliku kontrolli ja aitab seda vajadusel kergesti tühjendada.

  Veefilter
  Kohvimasinas ECAM 22.110.B on võimalik veefiltrit kasutada. See takistab katlakivi teket, pikendab seadme kasutusaega ning vähendab katlakivi eemaldamise vajadust. Veefilter mõjutab ka kohvi maitset ja lõhna, sest filter eemaldab veest ohtlikud ühendid, säilitades samas tervisele olulised mineraalid ja fluoriidid.

  Automaatne väljalülitus ja energiat säästev programm
  Kohvimasinaid luues, peavad De`Longhi insenerid silmas mitte ainult masinate kasutamise rõõmu vaid arvestavad ka keskonnaga. Tänu automaatsele väljalülitusfunktsioonile säästad energiat ja hoolitsed keskonna eest isegi sellele mõtlemata. Aitab sellest, et seadistad ühe viiest võimalikust režiimist ja seade läheb iseenesest ooterežiimile. Puhtuse pärast pole ka vaja muretseda, sest enne väljalülitamist puhastab automaatne loputamisprotsess traadistiku.

   

  ECAM290.22.B
  3 tk

  Data sheet content

  Espressomasin

  espressomasina tüüp
  täisautomaatsed
  valmistab ühe nupulevajutusega
  espresso , must kohv , kuum vesi
  kohvimasina funktsioonid
  eemaldatav keedukamber , veski
  kohvimasina programmid
  katlakivieemaldus programm , tasside programmeerimine , veekareduse määramine
  kohvi valmistamine
  automaatne
  eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus
  Jah
  piimavahustaja
  Jah
  aur / kuum vesi
  Jah
  kaks tassi ühe valmistuskorraga
  Jah
  reguleeritava kõrgusega kohvitila
  86-142 mm
  võimsus
  1450 W
  kohvipaksusahtli maht
  14 portsjonit
  pumba võimsus
  15 baari
  kohviubade mahuti
  250 g
  veemahuti maht
  1 , 8 L
  seadistatav kohvikangus
  Jah
  reguleeritav kohviveski
  Jah
  veefilter
  Delonghi filter
  kohvipaksusahtli tühjendamise automaatne teavitus
  Jah
  veski
  roostevabast terasest veski

  Kohvimasina üldised parameetrid

  displei
  puutetundlik
  tootja
  DeLonghi
  värvus
  hõbedane

  Kirjeldus

  Espressomasin

  espressomasina tüüp täisautomaatsed
  valmistab ühe nupulevajutusega espresso, must kohv, kuum vesi
  kohvimasina funktsioonid eemaldatav keedukamber, veski
  kohvimasina programmid katlakivieemaldus programm, tasside programmeerimine, veekareduse määramine
  kohvi valmistamine automaatne
  eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus Jah
  piimavahustaja Jah
  aur / kuum vesi Jah
  kaks tassi ühe valmistuskorraga Jah
  reguleeritava kõrgusega kohvitila 86-142 mm
  võimsus 1450 W
  kohvipaksusahtli maht 14 portsjonit
  pumba võimsus 15 baari
  kohviubade mahuti 250 g
  veemahuti maht 1, 8 L
  seadistatav kohvikangus Jah
  reguleeritav kohviveski Jah
  veefilter Delonghi filter
  kohvipaksusahtli tühjendamise automaatne teavitus Jah
  veski roostevabast terasest veski

  Kohvimasina üldised parameetrid

  displei puutetundlik
  tootja DeLonghi
  värvus hõbedane

  Teile võib meeldida ka