Espressode tarvikud

Enim müüdud

Information

Viimati vaadatud

Philips/ Saeco espresso veefilter CA6903/00 Vaata suuremalt

Philips/ Saeco espresso veefilter CA6903/00

CA6903/00

Uus toode

AquaClean veefiltrid saab kasutada espressomasinatel, millel on Aquaclean kleebis veepaagis.

Rohkem infot

10 toodet

Laos

16.99 €

Lisa soovinimekirja

Rohkem infot

Kui vahetate filtrit iga 3 kuu tagant, on teile katlakivieemaldusega pead vaevamata tagatud täiesti puhas vesi 5000 kohvitassi või 2 aasta vältel*. Lisaboonusena lülitatakse kohe pärast teie Saeco lemmikkohvimasinasse AquaCleani filtri paigaldamist automaatselt välja masina katlakivieemalduse teavitusalarm.

Kui seade ei ühildu, saate endiselt kasutada Saeco Aqua Clean veefiltrit. Automaatset tuvastamist ei toimu. Sel juhul peate tegema katlakivieemalduse teavitusalarimi ilmumisel.

Garantii: ei vaja katlakivieemaldust kuni 5000 tassi vältel*

Iga filtriga saate nautida kuni 625 tassitäit*!

 • Täielikult puhastatud vesi tänu patenditud veevoolule

  Täielikult puhastatud vesi tänu patenditud veevoolule

  Tänu patenditud voolusüsteemile läbib vesi filtris enne teie üliautomaatsesse kohvimasinasse jõudmist pikema teekonna. See tagab vee tõhusama puhastamise ja peenema maitsega kohvi.

 • Click&go süsteem filtri hõlpsaks aktiveerimiseks

  Click&go süsteem filtri hõlpsaks aktiveerimiseks

  Nii kasuliku funktsiooni paigaldamine ei saaks olla lihtsam. Lihtsalt pange AquaCleani filter oma Saeco täisautomaatse espressomasina veepaaki, aktiveerige see kasutajaliidese kaudu ja oletegi valmis nautima kuni 5000 puhast tassi kohvi ilma katlakivi eemaldamata*. Alles kaheksa filtrivahetuse järel lülitab masin katlakivieemalduse alarmi taas sisse. AquaCleani veefiltriga ühilduvatel masinatel on veepaagil vastav kleebis.

 • AquaCleani aktiveerimisel lülitub katlakivieemalduse alarm välja

  AquaCleani aktiveerimisel lülitub katlakivieemalduse alarm välja

  AquaClean tagab, et teie täisautomaatsesse espressomasinasse jõuab vaid puhas filtreeritud vesi, nii et katlakivieemalduse alarm lülitub automaatselt välja. Võite muretult parima kvaliteediga kohvi nautida ja alles kaheksa filtrivahetuse järel lülitab masin katlakivieemalduse alarmi taas sisse. AquaCleaniga masinatel on veepaagil vastav kleebis.

 • Ioonivahetuse tehnoloogia eemaldab katlakivi loomulikul teel

  Ioonivahetuse tehnoloogia eemaldab katlakivi loomulikul teel

  Ioonivahetuse tehnoloogia eemaldab kohvimasinasse sisenevast veest katlakivi, vältides nii selle kogunemist. Kui vahetate filtrit õigeaegselt, kui masin seda nõuab, saate iga filtriga nautida kuni 625 tassitäit.*

 • Mikropooridega filter väldib masina ummistumist

  Mikropooridega filter väldib masina ummistumist

  Mikroosakestest vabastatud kohv parandab oluliselt kohvi kvaliteeti. Mikropooridega filter eemaldab veest kõige pisemadki saasteained, et iga tassitäis kohvi oleks värske, puhas ja maitsev.

 • Mikropooridega filter eemaldab kogu mustuse

  Mikropooridega filter eemaldab kogu mustuse

  Mikroosakestest vabastatud vesi parandab oluliselt kohvitassi kvaliteeti. Mikropooridega filter eemaldab veest pisimadki saasteained, et iga tassitäis kohvi oleks värske, puhas ja maitsev.

Seonduvad tooted

Samas kategoorias on veel 30 toodet :