search

Integreeritav nõudepesumasin Whirlpool (14 nõudekomplekti)

369,99 €
Kuumakse al. 14.77€
Tellimisel
8 pesuprogrammi:

Säästurežiim (öko) 50°; 6th Sense 50-60°; Intensiivrežiim 65°; Igapäevane pesu 50°; Klaasipesu 45°; Kiire 30 min. pesu 50°; Vaikne pesu 50° (öörežiim); Eelpesu


Kogus
Tarne kuni 2-5 tööpäeva

E
Energiasäästlik Whirlpool nõudepesumasin automaatse ukse avamisega pesutsükli lõpus.
SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks.

Natural Dry - ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema kuivatustulemuse madalama energiakulu juures. Uks avaneb vaid temperatuuril, mis on köögimööbli jaoks ohutu.

Viitstart - viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.

FlexiSpace - FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Nõudepesumasinal on soola ja loputusvahendi lisamise vajaduse märgutuled.

Whirlpool
WIC3C26N

Lisainfo

paigaldusmeetod
integreeritav
tootja
Whirlpool

Data sheet content

Nõudepesumasin

paigaldusmeetod
integreeritav

Üldised parameetrid

tootja
Whirlpool

Kirjeldus

Nõudepesumasin

paigaldusmeetod integreeritav

Üldised parameetrid

tootja Whirlpool