• -50,00 €
search

Integreeritav nõudepesumasin Bosch (10 nõudekomplekti)

599,99 €
549,99 € Säästke 50,00 €
Viimane toode

Kogus
Olemas kaupluses Electro

VarioHinge
Varem oli võimalik täisintegreeritavaid nõudepesumasinaid paigaldada vaid sobivale kõrgusele, kui mööbliesemete vahel olid suured vahed. Seda oleme me muutnud. Funktsiooniga VarioHinge kaob vajadus kompromissideks – täisintegreeritud esiosa, mis ukse avamisel oma kõrgust kohandab. VarioHinge on optimaalne lahendus ka siis, kui eriti kõrge uks tuleb kokku sobitada madala sokliga.

ActiveWater-tehnoloogia
See uudne nõudepesutehnoloogia saavutab keskkonnahoidliku pesu juures maksimaalse tulemuse ja säravpuhtad nõud. Sihipärane veejaotus säästab vett ja energiat, optimeeritud filtritehnoloogia, kiire kuumutus ja võimas pump kiirendavad veeringlust.

AquaStop, eluaegse garantiiga
AquaStop-turvasüsteem koosneb spetsiaalsest kahekordsest juurdevooluvoolikust, ohutusventiilist ja tasemeanduriga põhjamahutist. Bosch garanteerib, et see süsteem kaitseb 100% veekahjustuste eest – kogu seadme tööea jooksul.

DosageAssist
DosageAssist peseb nõud vaiksemalt puhtamaks. Nõudepesuvahend on viidud nõudepesuvahendi lahtrist spetsiaalsesse mahutisse ülakorvis, kus see alati täielikult lahustub, kuna pihustitiivik ulatub sinna optimaalselt.

AquaSensor
AquaSensor kohandab veekulu mustusastme ja -tüübi järgi, kontrollides nõudepesuvett infrapunakiirega. Toidujääkide, rasva või nõudepesuvahendi kogus pesuvees näitab, kas pesuprotsess on piisav või on vaja lisapesu.

Viitstardi seadmine
Algusaja viitstardi funktsiooniga saab programmi algusaega soovi korral edasi lükata. Niiviisi saate seadme käivitada ükskõik millisel ajal ööpäeva jooksul. Peale selle on kogu programmi töö jooksul näidikule kuvatud täpne järelejäänud tööaeg.

DuoPower-pihustitiivikud
Peale alumise pihustitiiviku aitab optimaalse pesutulemuse saavutamisele kaasa ka pihustitiivik nõudepesumasina ülakorvis. Mõlemad ergonoomilised pihustitiivikud viivad vee kõigi nõudeni ja ulatuvad nõudepesumasina igasse soppi. Iga pesukorda juhitakse täpselt ning klaasid ja muud nõud puhastatakse eriti õrnalt.

Luugi lapselukk
Lapselukk takistab ukse avamist nõudepesu ajal ning aitab kaasa ohutuma kodu loomisele lastega peredele. Nii välditakse kuuma auruga põletuste saamise ohtu.

Automaatprogrammid
Veekulu, veetemperatuur ja pesuaeg kohandatakse täpselt vastavalt määrdumusastmele. See annab parima võimaliku tulemuse ning säästab samas vett ja energiat.

Klaasihoidik
Klaasihoidik alakorvis sobib eriti hästi kõrgetele klaasidele, pudelitele ja vaasidele.

40° klaasipesuprogramm
Uus klaasipesuprogramm Klaasipesu 40° peseb ja kuivatab ka haprad kristallklaasid ettevaatlikult ja õrnalt – klaasid saavad kauni sära. See toimub tänu madalatele temperatuuridele, eelkõige on kohandatud loputusprotsessis kasutatavaid temperatuure, ja pikendatud kuivatusprotsessile. Säravad klaasid ja märkide puudumine kuivatusprotsessist räägivad selget keelt – programm peseb õrnalt ja saavutab särava tulemuse.

Soojusvaheti
Soojusvahetiga nõudepesumasin on eriti õrn kallite klaasnõude ja portselani vastu. Täiesti ohutu. Temperatuurišoki vältimiseks soojendatakse vesi nõuderuumis.

Klaasikaitsetehnoloogia
Pehme vesi põhjustab klaasi korrosiooni. Seetõttu mõõdavad ja reguleerivad Boschi nõudepesumasinad klaasikaitsetehnoloogia abil pidevalt vee karedust. Nii saame tagada, et kallid klaasnõud ja habras portselan pestakse alati õrnalt.

HygienePlus-funktsioon
HygienePlus on uus funktsioon, mida saab lisaks valida mitmete nõudepesuprogrammide juurde. Tänu loputuse ajal u 10-minutisele puhastamisele kuni 70 °C temperatuuri juures, tagab see maksimaalse hügieeni. Seetõttu sobib HygienePlus neile, kes esitavad hügieenile väga kõrgeid nõudmisi, näiteks väikelaste või allergikutega pered.

InfoLight
Punane täpp põrandal seadme ees näitab, kas täisintegreeritud nõudepesumasin töötab veel või on töö lõppenud.

Koguseandur
Pöördeloendur mõõdab veetaset. Kui seadmes on palju nõusid, on vaja suuremat veekogust, et neid üle loputada, ja veetase alaneb. Siis lisatakse vett juurde. Kui seadmes on vähem nõusid, on nende pesemiseks vaja vähem vett. Niiviisi tagab koguseandur optimaalse veekasutuse isegi poole täitumuse või veelgi väiksema nõudekoguse korral. See säästab nii aega kui ka energiat.

SuperSilence Plus, 40-45 dB
Mitmete müra summutavate meetmetega teeb elektrooniliselt juhitav mootor SuperSilence-nõudepesumasina töö väga vaikseks. Praktiline köögis, kus süüakse, või avatud köögi korral.

Korvisüsteem VarioFlex Pro
Uuenduslik VarioFlex Pro korvisüsteem pakub laia reguleerimisviiside valikut. Tänu Rackmatic-hoova punastele puutepunktidele näete alati kohe, kuhu ja kuidas te korvid nõude paindlikuks laadimiseks paigutada saate. Sel viisil saab rohkem nõusid säravalt puhtaks kõigest ühe pesuga.
BOSCH
SPH4EMX28E
1 tk

Lisainfo

energiaklass
D
Kõrgus (cm)
81,5
Laius (cm)
44,8
Sügavus (cm)
55
kaal (kg)
40,1
värvus
täisintegreeritav
energiakulu (kWh/aastas)
211
paigaldusmeetod
integreeritav
funktsioonid
lapselukk, AquaStop, loputusaine näidik, soola näidik, viitstart: 1-24 h, varioSpeed, InfoLight, mahusensor, veesensor, DosageAssist, helisignaal programmi lõppemisel
müratase (db)
44
tootja
Bosch
displei
LED
programmide arv
6
aastane veekulu (L aastas)
2660
lisafunktsioonid
automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus, masina hooldusprogramm, reguleeritav ülakorv, üleujutuskaitse, Wi-Fi, Home Connect
pesuklass
A
kuivatusklass
A
komplektide arv
10
pesutemperatuuride arv
4
veekulu (L/tsükkel)
9,5
energiakulu (kW/pesu)
0,739
sahtlite arv (tk)
3
kuivatussüsteem
EfficientDry
programmid
intensiiv 70°C, Auto 45°C-65°C, 1h 65 °C, Eco 50°C, eelloputus, vaikne programm, ööpesu programm
klaaside korvi kõrgus reguleeritav
Jah
söögiriistade sahtel
Jah
luugi automaatne avamine
Jah

Data sheet content

Nõudepesumasin

paigaldusmeetod
integreeritav
energiaklass
D
pesuklass
A
kuivatusklass
A
komplektide arv
10
programmide arv
6
pesutemperatuuride arv
4
veekulu (L/tsükkel)
9 , 5
aastane veekulu (L aastas)
2660
energiakulu (kW/pesu)
0 , 739
energiakulu (kWh/aastas)
211
kuivatussüsteem
EfficientDry
sahtlite arv (tk)
3
klaaside korvi kõrgus reguleeritav
Jah
söögiriistade sahtel
Jah
luugi automaatne avamine
Jah

Funktsioonid

programmid
intensiiv 70°C , Auto 45°C-65°C , 1h 65 °C , Eco 50°C , eelloputus , vaikne programm , ööpesu programm
funktsioonid
lapselukk , AquaStop , loputusaine näidik , soola näidik , viitstart: 1-24 h , varioSpeed , InfoLight , mahusensor , veesensor , DosageAssist , helisignaal programmi lõppemisel
lisafunktsioonid
automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus , masina hooldusprogramm , reguleeritav ülakorv , üleujutuskaitse , Wi-Fi , Home Connect

Üldised parameetrid

värvus
täisintegreeritav
tootja
Bosch
müratase (db)
44
displei
LED

Mõõtmed

Laius (cm)
44 , 8
Kõrgus (cm)
81 , 5
Sügavus (cm)
55
kaal (kg)
40 , 1

Kirjeldus

Nõudepesumasin

paigaldusmeetod integreeritav
energiaklass D
pesuklass A
kuivatusklass A
komplektide arv 10
programmide arv 6
pesutemperatuuride arv 4
veekulu (L/tsükkel) 9, 5
aastane veekulu (L aastas) 2660
energiakulu (kW/pesu) 0, 739
energiakulu (kWh/aastas) 211
kuivatussüsteem EfficientDry
sahtlite arv (tk) 3
klaaside korvi kõrgus reguleeritav Jah
söögiriistade sahtel Jah
luugi automaatne avamine Jah

Funktsioonid

programmid intensiiv 70°C, Auto 45°C-65°C, 1h 65 °C, Eco 50°C, eelloputus, vaikne programm, ööpesu programm
funktsioonid lapselukk, AquaStop, loputusaine näidik, soola näidik, viitstart: 1-24 h, varioSpeed, InfoLight, mahusensor, veesensor, DosageAssist, helisignaal programmi lõppemisel
lisafunktsioonid automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus, masina hooldusprogramm, reguleeritav ülakorv, üleujutuskaitse, Wi-Fi, Home Connect

Üldised parameetrid

värvus täisintegreeritav
tootja Bosch
müratase (db) 44
displei LED

Mõõtmed

Laius (cm) 44, 8
Kõrgus (cm) 81, 5
Sügavus (cm) 55
kaal (kg) 40, 1