search

Integreeritav nõudepesumasin Bosch (13 nõudekomplekti) , SMV4HVX33E

569,99 €
Tellimisel


• ExtraDry – täiendava kuivatamise funktsioon
• VarioFlex-korvid ja VarioDrawer – paremad reguleerimisvõimalused, mis tagavad rohkem ruumi kõigil tasanditel
• Home Connect (Tark Kodu) – nutikad koduseadmed muudavad igapäevaelu lihtsamaks
• Lemmikfunktsioon – isikupärastatud funktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
• InfoLight – punane täpp põrandal annab märku, kas nõudepesumasin on sisse või välja lülitatud


Kogus
Tarne kuni 2-5 tööpäeva

ExtraDry
Ühe nupuvajutusega aktiveeritava ExtraDry-funktsiooni kasutamisel kuivatatakse nõusid eriti põhjalikult, kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.

VarioFlex-korvid ja VarioDrawer
VarioFlex-korvisüsteem tagab korvide käsitsemisel ülima paindlikkuse ja mugavuse. See on võimalik tänu ülemise korvi kaheksale liikuvale elemendile (klaasivõre, kokkupandavad võred ja riiulid). Punased puutepunktid võimaldavad alati näha, kuidas saad korve nõude laadimiseks reguleerida. Alumisel korvil on lausa üheksa liikuvat elementi (klaasivõred kõrgemal tagaosas, kokkupandavad võred ja riiulid). Kokkupandavad võred pakuvad tänu ümaratele servadele täiendavat kaitset ja stabiilsust ning roostevabast terasest käepidemed tagavad kõigele mugava ja kiire juurdepääsu.

VarioDrawer
Mõnikord ei ole võimalik kõiki nõusid masinasse mahutada, kuna sisemuse ruumilahendus ei ole eriti paindlik. VarioDrawer on ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinate ülaosas olev lisasahtel, mis pakub probleemile lahendust. Sinna saab panna söögiriistad, väiksemad köögitarvikud, nagu kulbid ja visplid, ning isegi espressotassid. See pakub nõudepesumasina täitmisel suuremat paindlikkust ja jätab alumisse korvi rohkem ruumi. Kui söögiriistakorvi asemel kasutatakse VarioDrawerit, on 60 cm masinas ruumi 14 nõudekomplektile ja 45 cm masinas 10 nõudekomplektile.

Rackmatic
Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi siis, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

Vaikne programm
Vaikne programm on kõige vaiksem viis nõudepesumasina kasutamiseks. Programmi aktiveerimisel langetatakse masina mürataset automaatselt võimalikult palju. Selleks kasutatakse spetsiaalselt kohandatud programmi Eco 50 °C, vähendatud pihustamissurvet ja pikemat puhastamisfaasi.

Easy Start Guide
Nõudepesumasina puhul õige pesuprogrammi valimine võib olla keeruline ja puhastustulemus võib jääda sageli kaugele suurepärasest. Home Connect koos funktsiooniga Easy Start Guide aitab mõistatamisele lõpu teha ja soovitab Sulle alati täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Iga kord. Ja iga pesuga. Selleks pead lihtsalt sisestama Home Connecti rakendusse määrdumisastme ning pestavate nõude või söögiriistade tüübi ja koguse. Nii saad hõlpsalt täpselt sobiliku programmi valida ja saavutad iga tsükliga suurepärased tulemused.

Sinu seade kuulab Sind
Tänu koostööle Amazon Alexaga saab Sinu nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrolli, kas Alexa rakenduses on Sinu riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti oskus, ning aktiveeri see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

Tabletiloendur
See on väga tülikas, kui soovid nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib Sinu tarbimist ja teavitab Sind tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saad otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

Tõukemärguanded
Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui Sul on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab Sulle meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse Sinu mobiilseadmesse, teavitades Sind programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

Nutikam teenindus
See võib olla küllaltki stressirohke, kui koduseadmed ei tööta nii, nagu need peaksid. Lahendust pakub kaugdiagnostika. Helista lihtsalt Home Connecti otseliinil ja lepi kokku oma ühendatud koduseadme kaugdiagnostika interneti kaudu. Sinu loa korral saab Boschi klienditeenindus seejärel distantsilt Sinu seadet analüüsida, tuvastada probleemse koha ja pakkuda selgeid nõuandeid. Juhul kui probleemi ei ole võimalik sel moel lahendada, saab tellida koju Boschi hooldustehniku, kes võtab kaasa kõik vajalikud varuosad. Nutikas tugi, nutikad lahendused vaid nupuvajutuse kaugusel.

Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
Võta oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab Sul oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanil. Saad kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

InfoLight® – täpp, mis annab märku, kas masin töötab
InfoLight® projitseerib pesutsükli ajal põrandale punase täpi, et teaksid, kui nõudepesumasin töötab. Kui programm on lõppenud, siis täpp kaob.

AquaStop – nõudepesumasin, mis kaitseb end veekahjustuste eest
Seadmed kipuvad ikka minema katki kõige ebasobivamal ajal, raisates nii Sinu raha kui ka väärtuslikku aega. Meie AquaStop-süsteemiga nõudepesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, kaitseklapp ja ujukanduriga lülitiga põrandapaak, mis tagavad 100% kaitse veekahjustuste vastu. Lisaks pakub Bosch kogu seadme eluea kestvat garantiid. Nii saavutad päev päeva järel täiusliku tulemuse, millele saad olla kindel.

ActiveWater – vähem vett, vähem energiat, parem jõudlus
Boschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel täiusliku tulemuse saavutada.

Klaasikaitsetehnoloogia aitab klaasidel kauem särada
See võib tulla Sulle üllatusena, et pesuks kasutatava vee omadustel on suur mõju Sinu klaasidele ja õrnadele nõudele. Kuna pehmel veel on klaasidele korrodeeriv toime, siis Boschi klaasikaitsetehnoloogiaga nõudepesumasinad reguleerivad pidevalt karedusastet, tagamaks, et hinnalisi klaase ja habrast keraamikat pestakse alati ülima hoolega, ilma et peaksid ise selleks midagi tegema.

EcoSilence Drive – enneolematu nõudepesu
Kodu korras hoidmine võib olla keeruline, seal vaikuse tagamine aga vahel lausa võimatu. Meie EcoSilence Drive’iga nõudepesumasinad puhastavad väga tõhusalt ja samal ajal ülimalt vaikselt. Harjadeta energiasäästliku ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendava mootoriga tagab EcoSilence Drive palju sujuvama ja vaiksema töö. Nüüd saad nautida enda kodus nii puhtust kui ka vaikust.

DosageAssist
DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

Tänu automaatprogrammidele pole enam vaja ise mõistatada
Erineva hulga nõude puhul on vaja kasutada erinevaid pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.
BOSCH
SMV4HVX33E

Lisainfo

energiaklass
A++
Kõrgus (cm)
81,5
Laius (cm)
59,8
Sügavus (cm)
55
kaal (kg)
40,204
värvus
täisintegreeritav
energiakulu (kWh/aastas)
262
paigaldusmeetod
integreeritav
funktsioonid
AquaStop
, helisignaal programmi lõppemisel, InfoLight
, loputusaine näidik, soola näidik, mahusensor, veesensor, viitstart: 1-24 h, varioSpeed
, DosageAssist
müratase (db)
46
tootja
Bosch
programmide arv
6
aastane veekulu (L aastas)
2660
lisafunktsioonid
Home Connect, lemmikfunktsioon, Wi-Fi, automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus
pesuklass
A
kuivatusklass
A
komplektide arv
13
pesutemperatuuride arv
4
veekulu (L/tsükkel)
9,5
energiakulu (kW/pesu)
0,92
sahtlite arv (tk)
3
kuivatussüsteem
Soojusvaheti, ExtraDry
programmid
poole koguse pesu, intensiiv 70°C, Auto 45°C-65°C, 1h 65 °C, kiirpesu, eelloputus, vaikne programm
klaaside korvi kõrgus reguleeritav
Jah
söögiriistade sahtel
Jah

Data sheet content

Nõudepesumasin

paigaldusmeetod
integreeritav
energiaklass
A++
pesuklass
A
kuivatusklass
A
komplektide arv
13
programmide arv
6
pesutemperatuuride arv
4
veekulu (L/tsükkel)
9 , 5
aastane veekulu (L aastas)
2660
energiakulu (kW/pesu)
0 , 92
energiakulu (kWh/aastas)
262
kuivatussüsteem
Soojusvaheti , ExtraDry
sahtlite arv (tk)
3
klaaside korvi kõrgus reguleeritav
Jah
söögiriistade sahtel
Jah

Funktsioonid

programmid
poole koguse pesu , intensiiv 70°C , Auto 45°C-65°C , 1h 65 °C , kiirpesu , eelloputus , vaikne programm
funktsioonid
AquaStop , helisignaal programmi lõppemisel , InfoLight , loputusaine näidik , soola näidik , mahusensor , veesensor , viitstart: 1-24 h , varioSpeed , DosageAssist
lisafunktsioonid
Home Connect , lemmikfunktsioon , Wi-Fi , automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus

Üldised parameetrid

värvus
täisintegreeritav
tootja
Bosch
müratase (db)
46

Mõõtmed

Laius (cm)
59 , 8
Kõrgus (cm)
81 , 5
Sügavus (cm)
55
kaal (kg)
40 , 204

Kirjeldus

Nõudepesumasin

paigaldusmeetod integreeritav
energiaklass A++
pesuklass A
kuivatusklass A
komplektide arv 13
programmide arv 6
pesutemperatuuride arv 4
veekulu (L/tsükkel) 9, 5
aastane veekulu (L aastas) 2660
energiakulu (kW/pesu) 0, 92
energiakulu (kWh/aastas) 262
kuivatussüsteem Soojusvaheti, ExtraDry
sahtlite arv (tk) 3
klaaside korvi kõrgus reguleeritav Jah
söögiriistade sahtel Jah

Funktsioonid

programmid poole koguse pesu, intensiiv 70°C, Auto 45°C-65°C, 1h 65 °C, kiirpesu, eelloputus, vaikne programm
funktsioonid AquaStop , helisignaal programmi lõppemisel, InfoLight , loputusaine näidik, soola näidik, mahusensor, veesensor, viitstart: 1-24 h, varioSpeed , DosageAssist
lisafunktsioonid Home Connect, lemmikfunktsioon, Wi-Fi, automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus

Üldised parameetrid

värvus täisintegreeritav
tootja Bosch
müratase (db) 46

Mõõtmed

Laius (cm) 59, 8
Kõrgus (cm) 81, 5
Sügavus (cm) 55
kaal (kg) 40, 204