search

  Integreeritav nõudepesumasin Bosch Serie 8, 14 nõudekomplekti, SMV8YCX03E

  1 099,99 €
  Kuumakse al. 36.07€
  Tellimisel


  • PerfectDry – suurepärane kuivatustulemus väiksema energiakuluga* isegi raskesti kuivatatavate nõude puhul.
  • Intelligentne programm – kohandab pesu- ja kuivatustsüklit individuaalselt teie tagasiside põhjal.
  • Max Flex Pro korvid – mugav täitmine ja kaitstud nõud.
  • Silence Plus – eriti vaikne 43 dB müratasemega nõudepesumasin.
  • Home Connect – nutikad koduseadmed muudavad igapäevaelu lihtsamaks.

  Kogus
  Tarne kuni 2-5 tööpäeva

  B
  PerfectDry
  Oled kindlasti nõudepesumasinat tühjendades märganud, et mõned nõud (eriti plastist) on alles märjad. PerfectDry-funktsiooniga nõudepesumasinad garanteerivad aga suurepärase kuivatustulemuse, kasutades selleks looduslikku mineraali tseoliiti. Zeolith-tehnoloogia kasutab ära puhastusfaasi niiskust ning vabastab selle kuivatamisfaasis sooja ja kuiva õhuna. PerfectDry tagab kapikuivad nõud, tarvitades selleks vähem energiat*. * Boschi PerfectDry-funktsiooni ja Zeolith-tehnoloogiaga B-energiaklassi pesumasin võrdluses võrreldava Boschi Zeolith-tehnoloogiata D-energiaklassi pesumasinaga.

  Intelligentne programm
  Paljud soovivad, et nende nõudepesumasin puhastaks ja kuivataks paremini ning lõpetaks kiiremini. Appi tuleb intelligentne programm*, mis kohandab nõudepesuprotsessi. Kui programm on lõppenud, saad Home Connecti rakenduses puhastus- ja kuivatustulemust või programmi kestust hinnata. Seejärel kohandab nõudepesumasin automaatselt seadeid ja pakub Sulle mitut alternatiivi, sh energiatõhusat. Lisaks näitab programm Sulle vee- ja energiatarvet. * Intelligentset programmi on võimalik kasutada, kui Sul on Home Connecti konto, mille puhul kehtivad eraldi kasutustingimused, Sinu mobiilseadmesse on installitud Home Connecti rakendus, Sinu nõudepesumasin on ühendatud internetiga ning oled ühendanud oma nõudepesumasina enda Home Connecti kontoga.

  Max Flex Pro korvid
  Masina nõudega täitmisel on kõige tähtsamad pandlikkus ja parim kaitse. Max Flex Pro korvid on suurepärane lahendus kõikvõimalike nõude ohutult ja mugavalt masinasse mahutamiseks. Tänu kokkupandavatele restidele leiab alumises korvis kergesti stabiilse koha ka suurtele nõudele. Ülemises korvis on uue disainiga klaasiriiulid ja tugitraat, mis tagavad parema kaitse klaasidele, ning pehme esiosaga tassiriiulid. Veelgi rohkem täitmisvõimalusi pakub ülaosas asuv 3. korv või söögiriistariiul. Täiustatud liugsüsteemiga on aga kasutamine sujuv isegi täis korvi korral. Nüüd saad nautida ülimalt paindlikku täitmist ja tagatud on kõigi Sinu nõude kaitse.

  VarioDrawer Pro
  Liigutatavad osad on olenevalt nõudepesumasina mudelist punased või hallid.

  Rackmatic
  Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi siis, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

  Silence Plus 43 dB
  Programm Silence Plus pakub ülimalt vaikset viisi nõudepesumasina kasutamiseks. Selle aktiveerimisel on nõudepesumasina müratase vaid 43 dB.

  Vaikne programm
  Vaikne programm on kõige vaiksem viis nõudepesumasina kasutamiseks. Programmi aktiveerimisel langetatakse masina mürataset automaatselt võimalikult palju. Selleks kasutatakse spetsiaalselt kohandatud programmi Eco 50 °C, vähendatud pihustamissurvet ja pikemat puhastamisfaasi.

  Hääljuhtimine
  Tänu partnerlusele Amazon Alexaga saab Sinu nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrolli, kas Alexa rakenduses on Sinu riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti funktsioon, ning aktiveeri see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

  Easy Start Guide
  Nõudepesumasina puhul õige pesuprogrammi valimine võib olla keeruline ja puhastustulemus võib jääda sageli kaugele suurepärasest. Home Connect koos funktsiooniga Easy Start Guide aitab mõistatamisele lõpu teha ja soovitab Sulle alati täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Iga kord. Ja iga pesuga. Selleks pead lihtsalt sisestama Home Connecti rakendusse määrdumisastme ning pestavate nõude või söögiriistade tüübi ja koguse. Nii saad hõlpsalt täpselt sobiliku programmi valida ja saavutad iga tsükliga suurepärased tulemused.

  Tabletiloendur
  See on väga tülikas, kui soovid nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib Sinu tarbimist ja teavitab Sind tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saad otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

  Tõukemärguanded
  Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui Sul on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab Sulle meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse Sinu mobiilseadmesse, teavitades Sind programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

  Extra Clean Zone
  Jäta hüvasti toidujääkidega, nagu kuivanud maisihelbed kausi seintel. 3 pöörleva veepihustiga Extra Clean Zone’is pihustatakse täiendavat leotamist vajavaid nõusid tugeva veejoaga. Tänu sellele jõuab nõudeni 3 korda rohkem vett ja neid puhastatakse eriti põhjalikult, ilma et oleks vaja rohkem puhastusvahendit kasutada või temperatuuri tõsta. Extra Clean Zone’i saab aktiveerida kõigest ühe puudutusega ja tänu sellele on isegi väga mustad nõud pärast pesu säravpuhtad.

  Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
  Võta oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab Sul oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanil. Saad kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

  TimeLight
  TimeLight annab Sulle märku, et nõudepesumasin töötab, ja projitseerib põrandale järelejäänud aja. Lisaks näitab see ka tsükli edenemist.

  TFT-ekraan
  Värviline TFT-ekraan annab kiiresti ülevaatlikku teavet. See edastab sümbolite ja hõlpsasti loetava teksti kujul teavet valitud programmi ja suvandite, programmi oleku, järelejäänud tööaja ja palju muu kohta. Praktilised suunised juhatavad Sind läbi programmi ning annavad head nõu nõudepesumasina optimaalselt kasutamiseks ning vee- ja energiakulu vähendamiseks. Lisaks kuvatakse ekraanil soola ja loputusvahendi tase.

  AquaStop – nõudepesumasin, mis kaitseb end veekahjustuste eest
  Seadmed kipuvad ikka minema katki kõige ebasobivamal ajal, raisates nii Sinu raha kui ka väärtuslikku aega. Meie AquaStop-süsteemiga nõudepesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, kaitseklapp ja ujukanduriga lülitiga põrandapaak, mis tagavad 100% kaitse veekahjustuste vastu. Lisaks pakub Bosch kogu seadme eluea kestvat garantiid. Nii saavutad päev päeva järel täiusliku tulemuse, millele saad olla kindel.

  ActiveWater
  Boschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel täiusliku tulemuse saavutada.

  EcoSilence Drive – enneolematu nõudepesu
  Kodu korras hoidmine võib olla keeruline, seal vaikuse tagamine aga vahel lausa võimatu. Meie EcoSilence Drive’iga nõudepesumasinad puhastavad väga tõhusalt ja samal ajal ülimalt vaikselt. Harjadeta energiasäästliku ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendava mootoriga tagab EcoSilence Drive palju sujuvama ja vaiksema töö. Nüüd saad nautida enda kodus nii puhtust kui ka vaikust.

  10-aastane roostevastane garantii
  Oleme töötanud välja spetsiaalsed pinnatöötlused ja tootmisprotsessid, mis on kohandatud täpselt meie nõudepesumasinate sisemuses kasutatava materjali jaoks. Tänu sellele saame pakkuda oma nõudepesumasinate puhul sisemuse 10-aastast roostevastast garantiid. Selle garantii saab aktiveerida kõigi nõudepesumasinate puhul, mis on ostetud alates 01.01.2012.

  DosageAssist
  DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

  IntensiveZone
  Valik IntensiveZone, mille saab lisada paljudele programmidele, suurendab alumises korvis pihustamissurvet ja temperatuuri. Määrdunud potid ja pannid puhastatakse põhjalikult ja õrnemad nõud saab panna samal ajal ülemisse korvi.

  Tänu automaatprogrammidele pole enam vaja ise mõistatada
  Erineva hulga nõude puhul on vaja kasutada erinevaid pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.
  BOSCH
  SMV8YCX03E

  Data sheet content

  Nõudepesumasin

  paigaldusmeetod
  integreeritav
  energiaklass
  B
  kuivatusklass
  A
  komplektide arv
  14
  programmide arv
  8
  pesutemperatuuride arv
  6
  veekulu (L/tsükkel)
  9 , 5
  energiakulu (kW/pesu)
  0.65
  eco programmi kestus (min.)
  235
  kuivatussüsteem
  Zeolith
  sahtlite arv (tk)
  3
  söögiriistade sahtel
  Jah

  Funktsioonid

  programmid
  klaasipesu 40°C , intensiiv 70°C , Auto 45°C-65°C , Eco 50°C , eelloputus , vaikne programm , ECO , Isepuhastuse programm
  funktsioonid
  loputusaine näidik , soola näidik , viitstart: 1-24 h , mahusensor , veesensor , DosageAssist , järelejäänud aega põrandale projekteeriv kiir
  lisafunktsioonid
  Extra Clean Zone , EmotionLight , automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus , hääljuhtimine

  Üldised parameetrid

  tootja
  Bosch
  müratase (db)
  43
  displei
  TFT displei

  Mõõtmed

  Laius (cm)
  59 , 8
  Kõrgus (cm)
  81 , 5
  Sügavus (cm)
  55

  Kirjeldus

  Nõudepesumasin

  paigaldusmeetod integreeritav
  energiaklass B
  kuivatusklass A
  komplektide arv 14
  programmide arv 8
  pesutemperatuuride arv 6
  veekulu (L/tsükkel) 9, 5
  energiakulu (kW/pesu) 0.65
  eco programmi kestus (min.) 235
  kuivatussüsteem Zeolith
  sahtlite arv (tk) 3
  söögiriistade sahtel Jah

  Funktsioonid

  programmid klaasipesu 40°C, intensiiv 70°C, Auto 45°C-65°C, Eco 50°C, eelloputus, vaikne programm, ECO, Isepuhastuse programm
  funktsioonid loputusaine näidik, soola näidik, viitstart: 1-24 h, mahusensor, veesensor, DosageAssist, järelejäänud aega põrandale projekteeriv kiir
  lisafunktsioonid Extra Clean Zone, EmotionLight, automaatne pesuvahendi tüübi tuvastus, hääljuhtimine

  Üldised parameetrid

  tootja Bosch
  müratase (db) 43
  displei TFT displei

  Mõõtmed

  Laius (cm) 59, 8
  Kõrgus (cm) 81, 5
  Sügavus (cm) 55