search

  Külmik Bosch (186 cm)

  679,99 €
  Kuumakse al. 22.24€
  Tellimisel


  • VitaFresh – toit püsib tänu 0 °C lähedase temperatuuri ja kohandatavate tingimustega sahtlitele kauem värske.
  • LED-valgustus – selge ülevaade külmiku sisust.
  • Automaatne superkülmutamine – sobib väiksemate toidukoguste kiiremaks külmutamiseks, kaitstes samal ajal juba külmutatud toiduaineid temperatuuri tõusu tuvastamise ja selle automaatse langetamisega sulamise eest.
  • BigBox-sahtel külmutatud toidule – hoiunõude või kogukate külmutatud toitude üksteise peal säilitamiseks.
  • EasyAccess-riiul – väljatõmmatav klaasriiul tagab parema juurdepääsu külmiku sisule.

  Kogus
  Tarne 2-5 tööpäeva

  C
  VitaFresh
  VitaFresh-süsteem pakub tänu kohandatavatele tingimustele kõigile värsketele toiduainetele ideaalset säilituskeskkonda. Kala ja liha säilivad paremini 0 °C lähedasel temperatuuril ning puu- ja köögiviljadele tulevad kasuks optimeeritud tingimused. Nii on Sul rohkem toitu, mida nautida, ja vähem toitu läheb raisku.

  LED-valgustus
  LED-valgustus aitab jahekapi sisul silma peal hoida. Pika elueaga energiasäästlikud ja täielikult integreeritud LED-valgustid täidavad külmiku sisemuse mugavalt heleda, ühtlase ja helgivaba valgusega. Enam ei jää kunagi midagi kahe silma vahele.

  Automaatne superkülmutamine
  Selleks et toidu puhul säiliksid vitamiinid, toiteväärtus, väljanägemine ja maitse, tuleks see külmutada võimalikult kiiresti. Automaatse superkülmutamise funktsioon võimaldab külmutada väikseid toidukoguseid kiiremini, kaitstes samal ajal juba külmutatud toiduaineid sulamise eest. Sügavkülmik tuvastab temperatuuri tõusu ja reguleerib temperatuuri selle põhjal automaatselt, et tagada parimad säilitustingimused.

  BigBox
  Eriti sügav külmutatud toitude sahtel sobib hästi külmutatud toidu nõude või kogukate külmutatud toitude, nagu koogid või pitsad, üksteise peal säilitamiseks. Kui Sul on vaja näiteks lapse sünnipäevalaua toidud või hoopis pulmatort külmutada, siis BigBox pakub selleks kindlasti piisavalt ruumi.

  EasyAccess-riiul
  Kui külmik on head kraami täis, võivad tahanurka kogunenud toiduained kergelt kahe silma vahele jääda. Seetõttu disainisimegi EasyAccess-riiuli, mis võimaldab saada hea ülevaate kogu külmiku sisust. Lihtsalt tõmba see välja, et kõigele mugavalt juurde pääseda. See lihtsasti kasutatav purunemiskindlast klaasist riiul aitab Sul vaevata kõik järgmiseks roaks vajalikud koostisosad leida.

  LowFrost
  Lisaks sellele, et tavalise sügavkülmiku sagedasele sulatamisele kulub palju aega, raiskab see ka energiat. LowFrost vähendab sügavkülmikusse koguneva jää hulka, et seadet ei oleks vaja nii tihti sulatada. Kui sulatamine on vältimatu, siis meie LowFrost-funktsiooniga külmikute põhjas on praktiline ventilaator, mis võimaldab teha seda kiiresti ja mugavalt. Vali külmik, mis kannab hoolt nii Sinu kui ka iseenda eest.

  Eraldi jahutusahelad
  Eraldi jahutusahelatega seadmete puhul saab jahekapi ja sügavkülmiku temperatuuri eraldi reguleerida, et tagada kiirem jahutamine. Seda võimaldavad lihtsalt kasutatavad elektroonilised juhtelemendid.

  Puhkuserežiim
  Kui aktiveeritud on puhkuserežiim, hoitakse temperatuuri jahekapis +14 °C juures ja sügavkülmikus -18 °C juures, kaitstes sellega külmutatud toiduaineid ja takistades samal ajal jahekapis energia raiskamist.

  SuperCooling
  Aktiveeri enne poodi minemist SuperCooling-funktsioon, et langetada lühikeseks ajaks jahekapi temperatuuri ja hoida värskeid ostetud toiduaineid sobival temperatuuril. Temperatuuri saab langetada nupuvajutusega (madalaim seadistus on 2 °C). Ebavajaliku energiatarbe vältimiseks inaktiveeritakse funktsioon automaatselt umbes 6 tunni pärast.

  Intelligentne inverteritehnoloogia
  Kutsume temperatuuriandurite, elektroonika ja kompressori koostööd intelligentseks inverteritehnoloogiaks. Temperatuuriandurid jälgivad pidevalt temperatuuri nii külmiku sisemuses kui ka selle ümber. Tuvastatud muutused edastatakse kohe elektroonikasüsteemi, mis kohandab selle põhjal kompressori võimsust.

  Hoiatusheli
  Kui uks ei ole suletud või tekib mõni muu tõrge, antakse sellest märku hoiatusheli või valgusega.

  Sõrmejäljevastane viimistlus
  Sõrmejäljevastase kattega roostevabast terasest esiküljele on lisatud spetsiaalne viimistlus. See kaitsekiht muudab sõrmejäljed raskesti märgatavaks, lisaks püsib pealispind kauem puhas ning on kriimustuskindlam ja lihtsamini puhastatav.

  Täislaiuses jahutussahtel
  Saad suured kandikud mugavalt jahutussahtlisse hoiule panna, kuni oled valmis neid serveerima, või hoida seal suupisteid, et neile kiiresti juurde pääseda.

  Munarest
  Munarest kaitseb munasid purunemise eest.

  FreshSense
  Tänu optimaalsetele hoiutingimustele säilib toidu täiuslik konsistents, näiteks jäätis ei ole liiga kõva ega ka liiga pehme. Värskuse ja heade maitseomaduste tagamisel on kriitilise tähtsusega püsiv sisetemperatuur. Seetõttu jälgivad FreshSense-andurid pidevalt jahekapi ja sügavkülmiku ning ka keskkonna temperatuuri. See aitab tagada külmikus välistemperatuurist sõltumatu sisetemperatuuri.

  Korrastatud sügavkülmikusahtlid
  Leidlik kolmekihiline sügavkülmikusahtlite süsteem pakub külmutatud toiduainetele alates pitsakarpidest kuni külmutatud vahvliteni täiendavat ruumi. Tänu uuele korrastatud riiulisüsteemile ja LED-valgustusele on kogu sügavkülmiku sisu selgesti nähtav, et miski ei vajuks muude asjade vahel unustusse.

  Võimas ventileerimine
  Sisemine ventilaator tagab võimsa ventileerimise
  BOSCH
  KGE36AICA

  Data sheet content

  Külmik

  energiaklass
  C
  õhus leviva müra klass
  C
  paigaldusmeetod
  eraldiseisev
  külmiku liik
  külmik
  külmapidavus (h)
  18
  külmutusvõimsus (kg / 24 h)
  5 , 5
  kliimaklass
  SN-T
  jahekambri sulatusmeetod
  automaatne
  sügavkülmkambri sulatusmeetod
  manuaalne
  energiakulu (kWh/aastas)
  149
  funktsioonid
  kiirjahutus , kiirkülmutus , lahtise ukse alarm , puhkuse reziim , rikke alarm , VitaFresh
  külmiku komplektis
  munarest

  Üldised parameetrid

  müratase (db)
  38
  õhus leviva müra klass
  C
  tootja
  Bosch
  ukse käelisus
  parema käega avanev
  värvus
  roostevaba

  Mõõtmed

  Üldmaht (L)
  308
  Jahekambri maht (L)
  214
  Sügavkülmkambri maht (L)
  94
  Kõrgus (cm)
  186
  Laius (cm)
  60

  Kirjeldus

  Külmik

  energiaklass C
  õhus leviva müra klass C
  paigaldusmeetod eraldiseisev
  külmiku liik külmik
  külmapidavus (h) 18
  külmutusvõimsus (kg / 24 h) 5, 5
  kliimaklass SN-T
  jahekambri sulatusmeetod automaatne
  sügavkülmkambri sulatusmeetod manuaalne
  energiakulu (kWh/aastas) 149
  funktsioonid kiirjahutus, kiirkülmutus, lahtise ukse alarm, puhkuse reziim, rikke alarm, VitaFresh
  külmiku komplektis munarest

  Üldised parameetrid

  müratase (db) 38
  õhus leviva müra klass C
  tootja Bosch
  ukse käelisus parema käega avanev
  värvus roostevaba

  Mõõtmed

  Üldmaht (L) 308
  Jahekambri maht (L) 214
  Sügavkülmkambri maht (L) 94
  Kõrgus (cm) 186
  Laius (cm) 60