search

Varuvõrk Philips SH70/70 7000 seeria

62,99 €Muutke oma raseerija justkui uueks


Kahe aasta jooksul lõikavad raseerimispead teie näolt 9 miljonit karva. Vahetage raseerimispead välja, et tagada taas 100% jõudlus. Ühildub Series 7000 ja Sensotouch 3D pardlitega.

Shaver Series 7000 (S79xx) ,Sensotouch 3D (RQ10xx)(RQ12xx)
Kogus
Viimased tooted laos

Kahe aasta jooksul lõikavad raseerimispead teie näolt 9 miljonit karva. Vahetage raseerimispead välja, et tagada taas 100% jõudlus. Ühildub Series 7000 ja Sensotouch 3D pardlitega.

  • GentlePresicioni lõiketerad
  • Sobib mudelile RQ10XX Arcitec
  • Sobib mudelile RQ12XX SensoTouch 3D
  • Sobib Shaver Series 7000 pardlitele


Uuendatud lahendus muudab Philipsi pardli eest hoolitsemise lihtsamaks kui kunagi varem. Uus disain võimaldab teil paigaldada uusi raseerimispäid kõigest kahe sammuga, hõlbustab põhjalikku puhastust ja optimeerib teie igapäevast raseerimist.1. Eemaldage raseerimispea. 2. Vahetage raseerimispea uue vastu. 3. Pardli lähtestamiseks vajutage sisse-/väljalülitamise nuppu ja hoidke seda vähemalt 5 sekundit all.

Uusimatel Philipsi raseerijatel on sisseehitatud asendamise meeldetuletus, mis on kuvatatud raseerimispea sümboliga. Sümbol süttib põlema ja annab teile märku, kui on käes aeg raseerimispead vahetada.

Pärast raseerimispeade vahetust saate seadistada uue asendamise meeldetuletuse vajutades sisse- ja väljalülitamise nuppu ja hoides seda all vähemalt 7 sekundit. Vastasel juhul lülitub signaal pärast 9 järjestikust raseerimist automaatselt välja.Karastatud ülitäpsete terade abil saavutate nahalähedase tulemuse ka tundliku naha puhul. Terade servad lõikavad karvu täpselt, minimeerides sikutamist, tõmbamist ja korduvaid liigutusi – seda isegi kolmepäevase habeme puhul.Nautige sujuvat libisemist tänu Philipsi täiustatud mikroosakeste tehnoloogiale. Aerodünaamilisest liuglemisest inspiratsiooni saanud raseerimisrõngad on kaetud tuhandete väikeste läbipaistvate pallikestega, mis tagavad maksimaalse mugavuse.

SH70/70
1 tk