• Uus

Lokitangid Philips, automaatsed BHB878/00

155,99 €
Maksudega


MoistureProtecti automaatse koolutajaga saate tänu nutikale koolutussüsteemile teha läikivaid ja glamuurseid lokke. Ainulaadne avatud kuju ja pikemad tangid võimaldavad korraga kaks korda rohkem juukseid töödelda, säilitades samal ajal juuste loomuliku niiskuse.

Automaatne pöörlemine   
Kuumade pindade kate: keratiiniga keraamiline kate
Automaatne väljalülitus    60 min pärast
Pöörlev juhe   
Hoiustamiskonks   
Automaatne pöörlemine   
Pöörlemissuunad   
Rulli puhastamise tarvik   
Salkude jaotamise tarvik   
Kõik juuksetüübid   
Stiliseerimistemperatuur 170 °C – 190 °C – 210 °C
3 koolutamise suunda  Parem - vahelduv - vasak
Taimeri sätted    8 s – 10 s – 12 s
Kuumenemisaeg    30 sekundit
Pinge Universaalne V
Juhtme pikkus 2 m
Kogus
Viimased tooted laos

Nutikas koolutussüsteem võimaldab juukseid lihtsasti soengusse seada
Glamuursed püsivad lokid vaid ühe nupuvajutusega. Võimas koolutustehnoloogia koolutab iga juuksekiudu nagu professionaalne juuksur. Salongikvaliteediga tulemus kodust lahkumata.
Nüüd saate samal ajal kaks korda rohkem juukseid soengusse seada ja tulemuse saavutamiseks kulub poole vähem aega.
MoistureProtecti tehnoloogia säilitab juuste loomuliku niiskuse
MoistureProtecti tehnoloogia kontrollib ja reguleerib temperatuuri juustele läike lisamiseks ja juuste loomuliku niiskuse säilitamiseks. Optimaalse temperatuuri tagamine kaitseb juukseid ülekuumutamise eest. Nii saate ilusad ja kaitstud juuksed nii seest kui ka väljast.
Ioonhooldus tagab siledad, pusadeta ja läikivad juuksed
Laetud negatiivsed ioonid kõrvaldavad juustest staatilise elektri, hooldavad juukseid ja silendavad neid, andes sära ja läiget. Tulemuseks on siledad, läikivad ja käharateta juuksed.
Keratiiniga keraamiline kate tagab siledad ja kaitstud juuksed
Keratiin on üks olulisemaid juukse koostisosi, mis tagab tugevad, terved ja ilusad juuksed. Keraamilisi lokitange on keratiiniga rikastatud, et need libiseks hästi ja kaitseks soengu tegemise ajal teie juukseid.
Disainitud ennetama juuste kinnijäämist
Tänu avatud kujule, sileda pinnaga torule ja nutikale andurile saate teha lopsakaid lokke, ilma et peaksite juuste kinnijäämise pärast muretsema. Kui nutikas andur tuvastab, et sisestatud on liiga suur juuksesalk või juuksed ei ole õigesti sisestatud, katkestatakse seadme töö. Uuenduslik avatud ja püstine kuju võimaldab juuksed kiiresti välja võtta. Sileda pinnaga toru ennetab juuste kinnijäämist, hoolitsedes samal ajal teie juuste eest. Tagage soengu tegemisel täielik meelerahu.
Nutikad lokikaitsed jälgivad juuste loomulikku kuju
Meie ainulaadsed nutikad lokikaitsed tagavad glamuursed ja kauakestvad lokid. Need jälgivad juukse kuju, keerates juuksed õrnalt lokitangide ümber. Iga salku koolutatakse ühtlase ja kontrollitud temperatuuriga – nii saavutate iga kord ideaalse tulemuse. Teil oleks kodus justkui professionaalne juuksur.
27 stiliseerimisvõimalust igat tüüpi lokkide tegemiseks
Kergetest lainetest vetruvate lokkideni. Garanteerime iga valiku korral glamuurse tulemuse. Temperatuuri, aja ja koolutamise seadete valimine tagab iga kord soovitud tulemuse.
See automaatne koolutaja annab automaatset tagasisidet. Kui lokid on valmis, annab sellest märku pidevalt piiksuv helisignaal. See uuenduslik funktsioon aitab teil saavutada iga kord püsiva tulemuse, kaitstes ja hooldades samal ajal teie juukseid.
Vertikaalne käepide mugavaks kasutamiseks
Automaatset koolutajat saab tänu mugavale käepidemele hoida loomulikus vertikaalses asendis, mistõttu on üle terve pea ideaalsete lokkide tegemine lihtne. Juhtnupud asetsevad käepideme juures, mistõttu saab neid intuitiivselt vajutada. Lokid on loomulikumad ja ilusamad.
Kuumakindel disain ohutuks lokkide tegemiseks
Meie turvaline uuenduslik disain hoiab kuumuse kätest ja sõrmedest eemal. Koolutuskambri kumera, naiseliku kuju tõttu on isegi juuksejuurte lähedalt koolutamine mugav.
BHB878/00
1 tk

Lisainfo

värvus
valge
liik
juuksekoolutaja , lokitangid
tootja
Philips

Data sheet content

Juuksehooldus

liik
juuksekoolutaja , lokitangid

Üldised parameetrid

värvus
valge
tootja
Philips

Tooteinfo

Juuksehooldus

liik juuksekoolutaja , lokitangid

Üldised parameetrid

värvus valge
tootja Philips