search

  Apple TV 4K 2021 (64 GB)

  219,99 €
  Kuumakse al. 10.97€
  Tellimisel
  Vaata telekat uue pilguga.
  Uhiuus Apple TV 4K on seade, mis liidab kokku parimad omadused televisioonimaailmast, Apple’i seadmetest ja -teenustest. See on võimas kogemus, mis muudab arusaama kodusest meelelahutusest
  Kogus
  Tarne kuni 7 tööpäeva

  Kõik, mida ootad. Otse karbist.

  Elutruu pilt ja heli.
  Apple TV 4K koos Dolby Visioniga näitab sulle meelelahutuse kõrgeimat taset.

  Naudi Dolby Atmose toega helisüsteemi abil lummavat ruumilist heli. Apple TV 4K toob sinu koju tõelise kinoelamuse.

  Kõrge kaadrisagedusega HDR.
  Apple TV 4K näitab suure dünaamilise vahemikuga (HDR) video nüüd kaks korda kõrgema kaadrisagedusega. See tähendab veel realistlikumaid värve ja suuremat detailsust. Ka kõige kiiremate spordivõistluste iga kaader on sujuv. Loodusdokumentaalid ärkavad ekraanil ellu. Ja tundub, nagu viibiksid ise YouTube'i videote keskel.

  Professionaalne värvikeeraja käepärast.
  Teleri seadete reguleerimine parima pildikvaliteedi saamiseks võib olla üsna tülikas. Enam mitte. Apple TV 4K kasutab pildi automaatseks kalibreerimiseks sinu iPhone’i. Piisab vaid telefoni suunamisest ekraanile ja näed, kui imelised su telesaated ja filmid peavad tegelikult välja nägema.

  Kavas on kõik su lemmikud.
  Rohkem kui vaadata jõuad. Apple TV 4K pakub suurepärast programmi klassikutest uusimate seriaalideni. Apple TV+ toob sinuni ka kriitikute kiidetud Apple Originals sisu.

  Pult, mis teeb teistele ringiga ära.
  Uus puuteplaadiga Apple TV Remote muudab teleka juhtimise kiireks, sujuvaks ja täpseks.

  Apple TV rakenduses saad valida lemmiksisu klikkides.

  Apple Musicu esitlusloendites saad liikuda libistades.

  Välimisel ringil saad kerida edasi ja tagasi, et leida just see õige stseen.

  Elutuba on nüüd kino.
  Apple TV+: Vaata kiidetud sarju, põnevaid draamasid, kaasakiskuvaid dokumentaalsarju, lastesaateid, komöödiaid ja palju muud. Iga kuu lisatakse juurde uut Apple Originalsi sisu.

  Apple Music. Apple TV 4K toob sinu telerisse üle 75 miljoni laulu ning lisaks ka muusikavideod - 80ndate hittidest kõige popimate artistideni. Ja laulusõnade vaates saad oma lemmikuid ka kaasa laulda.

  Apple Arcade. Apple TV 4K toob Apple Arcade’i erakordselt kaasahaaravad mängud suurele ekraanile – mõistatustest maagiliste seikluste ja lõputute jooksumängudeni.

  * Apple TV+, Apple Music ja Apple Arcade on tasulised teenused, mis on müügil eraldi!

  Veel suurem suure ekraani elamus.

  Audio jagamine
  Vaikust. Läheb valjuks. Kui lapsed on magama saadetud, ühenda oma Apple TV 4K-ga kaks paari AirPodsi kõrvaklappe ning nautige kahekesi filmide ja seriaalide iga karjet, plahvatust ja möiret vaikuses.

  iPhone'iga juhtimine
  Su telefon on telekapult. Teleka nupud kuvatakse otse iPhone’i lukustuskuval või juhtimiskeskuses, et saaksid vaadatava mugavalt käima või pausile panna, kerida edasi ja tagasi ning muuta helitugevust.

  HomeKit
  Kes seal on? HomeKit. Vaata otsepilti oma välisukse ees toimuvast. Reguleeri termostaati. Kontrolli üle, kas uksed on lukus. Rakendus Home võimaldab sul iPhone'is või iPadis luua isegi seadistusi nagu „Filmiõhtu“, mis lülitab ühekorraga sisse teleri, tõmbab ette kardinad ja hämardab valguse.

  AirPlay
  Vaata kõike, mida saab jagada. AirPlay kaudu saad oma iPhone'ist või iPadist jagada Apple TV 4K-sse uusimaid filme, puhkusepilte, muusikat ja isegi 4K HDR-videoid nende parima eraldusvõimega.

  Mitme kasutaja tugi
  Sul on oma telekas. Ja neil oma. Mitme kasutaja tugi võimaldab juhtimiskeskuses kõigil pereliikmetel kiiresti leida just selle saate, mida nemad vaadata soovivad. Isiklikud esitusloendid, video- ja muusikakogud, soovitused ning palju muud personaliseeritakse vastavalt kasutajale.

  Fotod
  Naerata. Sa oled telekas. Imetle oma fotosid, videoid ja jagatud albumeid suurel ekraanil. Memories loob automaatselt parimate piltide kogud ning Apple TV 4K võimaldab neid vaadata 4K HDR-kvaliteediga.

  App Store
  Alati midagi head vaadata. App Store pakub Apple TV 4K-s kõigile midagi. Tuhanded populaarseimad spordi-, treeningu- ja lastele mõeldud rakendused. Ja mõistagi ootab seal sind põnev mängumaailm.
  Apple
  MXH02SO/A

  Data sheet content

  Üldised parameetrid

  HDMI
  Jah
  värvus
  must
  tootja
  Apple

  Kirjeldus

  Üldised parameetrid

  HDMI Jah
  värvus must
  tootja Apple