search

  Nutikell Xiaomi Huami AMAZFIT GTS 2

  79,99 €
  Kuumakse al. 6.8€
  Viimane toode

   


  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  1. Amazfit GTS 2 mini võtab kasutusele uue disainikontseptsiooni. Tänu 2,5D klaaskatte nelja kumerusele nurkadele ei ole toote esiküljel selget piirjoont, mille tulemuseks on "raamita" visuaalne kogemus.

  2. Pinnapealse keha kaal mõõdeti laboritingimustes. Tegelik kaal võib veidi erineda.

  3. Alati sisse lülitatud ekraan: kui ekraan on valgustatud, kuvatakse süsteemi sisu. Kui ekraan on ooterežiimis, kuvatakse kellaaeg. See funktsioon nõuab, et kasutajad määraksid käsitsi "Alati sees ekraan". Kasutaja saab selle funktsiooni kella kaudu sisse või välja lülitada.

  4. Vere-hapniku tase võib mõjutada erinevaid organeid. Kui tase on liiga madal, võib see põhjustada pearinglust, peavalu või südameseiskust. See toode ei ole meditsiiniseade. Mõõtmisandmed on mõeldud ainult viitamiseks ja neid ei saa kasutada mis tahes meditsiinilise seisundi professionaalseks diagnoosimiseks või jälgimiseks. Lisaks võivad andmete täpsust mõjutada füüsilised omadused. SpO2 taseme mõõtmiseks hoidke oma käsi paigal.

  5. See toode ei ole meditsiiniseade. Testiandmed ja -tulemused on üksnes viitamiseks ning neid ei saa kasutada mis tahes terviseseisundi diagnoosimiseks ega jälgimiseks. Lisaks võivad andmete täpsust mõjutada füüsilised omadused, liikumine ja spordist tingitud higi jne.

  6. Une jälgimine võib salvestada ööune ja uinakuid, mis kestavad üle 20 minuti. Kõik uneperioodid, mis algavad või lõppevad ajavahemikus 22.00–8.00, salvestatakse ööunena ja kui uinute 60-minutilise ajavahemiku jooksul kummalgi pool oma öist uneperioodi, registreeritakse see ka ööunena. Unesalvestused, mis algavad või lõpevad 60 minuti jooksul väljaspool teie öist uneperioodi ja mis ei kattu ühelgi hetkel kella 22.00–8.00 ajapiluga, salvestatakse uinakuna.

  7. Silmade kiire liikumise periood, tuntud ka kui REM, on imetajate normaalse bioloogilise rütmi ja elutegevuse aluseks. Seda iseloomustab silmade kiire liikumine ja madala sagedusega segunemine, aju elektrilise aktiivsuse sagedus ja lihaspinge lõdvestumine. Silmade kiire liikumise faas on unefaas, mis on seotud unenägudega unetsüklis.

  8. HUNT Fitness Study näitab, et inimestel, kelle PAI skoor on 100 või kõrgem, on väiksem hüpertensiooni, südamehaiguste ja 2. tüüpi diabeedi risk. HUNT Fitness Study: selle uuringu viis läbi professor Ulrik Wisloff Norra teadus- ja tehnoloogiaülikooli arstiteaduskonnast. See kestis üle 35 aasta ja sellel oli üle 230 000 osaleja.
  Selle funktsiooni kasutamiseks peab olema lubatud pulsi automaatne tuvastamine.

  9. Pulssi ei saa ujumise ajal jälgida.

  10. Alexa pole saadaval kõigis riikides/regioonides. Saadaolevate riikide/piirkondade, toetatud keelte ning Alexa aktiveerimise ja kasutamise vaatamiseks oma Amazfit GTS 2 minis külastage veebisaiti support.amazfit.com.

  11. Aku tööiga võib olenevalt seadistustest, töötingimustest ja muudest teguritest erineda, mistõttu tegelik tulemus võib laboriandmetest erineda. Aku tööiga väheneb veelgi intensiivse kasutamise korral ja vastavalt erinevatele nahatüüpidele.

  12. Bluetooth-kaamera funktsioon ühildub ainult mõnede tavaliste mobiiltelefonide seadmetega.

  13. Vastavalt GB/T 30106-2013 / IOS 22810:2010 standardile saavutab Amazfit GTS 2 mini reitingu 5 ATM, veekindluse korral kuni 50 meetrit ja sobib seetõttu pritsmete, lume, duši all käimine või ujumine. See on läbinud riikliku kellakvaliteedi järelevalve- ja kontrollikeskuse testimise ja aruande number on SHES200801584001. Kuuma duši all või sauna minnes eemaldage kell, sest liiga palju auru võib tihendit kahjustada ja muuta see tulevikus vähem veekindlaks. Ärge kandke ujumise ajal kella nahk- või metallrihmaga – ujuma valmistumisel vaheta silikoonrihma või muu sobiva tüübi vastu. Lisateabe saamiseks külastage tugilehte aadressil: support.amazfit.com. See toode ei sobi kiireks veespordiks ega sukeldumisspordiks.

  14. Kõik lehel olevad andmed ilma eriselgituseta pärinevad siselabori või tarnija andmetest, mis on saadud kindlates katsetingimustes.

  15. Seoses tootepartiide ja toodangu pakkumise reaalajas muutumisega, et pakkuda võimalikult täpset tooteinfot, spetsifikatsiooni parameetreid ja tooteomadusi, võidakse ülaltoodud lehekülgedel tekstiväljendust ja pildiefekte reaalajas kohandada ja üle vaadata. toote tegelike omaduste, spetsifikatsioonide ja osade üksikasjade vastavusse viimiseks ilma eriteateta.

  16. Seadme tekitatavad raadiolained võivad mõjutada siirdatavate meditsiiniseadmete või isiklike meditsiiniseadmete (nt südamestimulaatorid, kuuldeaparaadid) normaalset tööd. Kui kasutate neid seadmeid, konsulteerige selle seadme kasutamise piirangute osas tootjaga.
  A2018
  1 tk

  Data sheet content

  kell

  kella tüüp
  nutikell

  Liidesed

  Bluetooth
  Jah , Bluetooth 5.0

  Pulsikell

  Kella funktsioonid
  kellaaeg , kuupäev , uneaeg , äratuskell
  Distantsimõõtja
  Jah
  veekindel
  kaitseaste
  5ATM
  Pulsi mõõtmine
  randmelt
  Sammulugeja
  Jah
  Keskmise ja maksimaalse südamelöögi sageduse näit
  Jah
  tootja
  Amazfit
  värvus
  roheline

  Kirjeldus

  kell

  kella tüüp nutikell

  Liidesed

  Bluetooth Jah, Bluetooth 5.0

  Pulsikell

  Kella funktsioonid kellaaeg, kuupäev, uneaeg, äratuskell
  Distantsimõõtja Jah
  veekindel
  kaitseaste 5ATM
  Pulsi mõõtmine randmelt
  Sammulugeja Jah
  Keskmise ja maksimaalse südamelöögi sageduse näit Jah
  tootja Amazfit
  värvus roheline