search

Õmblusmasin Singer 3342

299,99 €
Kuumakse al. 12.01€
Viimane toode
SINGER
Kogus
Olemas kaupluses Electro

ÕMBLUSMASIN SINGER FASHION MATE 3342, ELEKTRIMEHHAANILINE

Fashion Mate 3342 õmblusmasinal on olemas kõik vajalikud põhitõed, et alustada oma unistuste õmblemist! Loo käsitööd, lihtsat kodukaunistust või moeasju - ja kingiideedest ei saa sa ilmselt kunagi otsa. Tee iga projekt omaette, kasutades 110 erinevat õmblusrakendust, mitmesuguseid õmblustüüpe, mille pikkus ja laius on reguleeritav.

Õmble nööpaugud ühe lihtsa sammuga - olgu need siis moe- ja aksessuaaridele, padjadele ja muule - saad iga kord ühtlase tulemuse. Lisatarvikute hulgas on SINGER Sew Easy jalga, mis aitab teil õmmelda täiuslikult sirgeid õmblusi.

Kas tunned end hirmutatuna mõne keerulisema tehnika ees? Õmblusõpetus on teie käeulatuses igal ajal ja igal pool tänu veebipõhisele omanikuõppele ja rakendusele SINGER® Sewing Assistant.

Kaasasolevad tarvikud

Üldotstarbeline jalg, nööpaukude jalg, nööpide õmblusjalg, tõmblukufall, SINGER® Sew Easy jalg (boonusartikkel, ei pruugi mõnes piirkonnas kaasas olla), poolid (klass 15 läbipaistev), tikkimisalus, nõelapakett, abipoolist, õmbluspintsel, õmbluskaas ja serva/varrastusjuhend.

3342
1 tk

Lisainfo

liik
0
tootja
0
tüüp
0
piste pikkuse / laiuse regulaator
0
õmbluste arv
25
nööpaukude tüüpide arv
1
nööpaugu ettappe
4
pooli asend
0
õmblused
0
eriomadused
0