search

  Hübriidraseerija Philips OneBlade Pro 360 Nägu + keha

  109,99 €
  Kuumakse al. 6.73€
  Tellimisel

   Piirake, viimistlege ja raseerige hõlpsalt igas pikkuses habet 

  Philips OneBlade Pro Face + Body piirab, kujundab ja raseerib mis tahes pikkuses karvu. Seadmel on olemas näo jaoks mõeldud tera ja nahale mõeldud kaitsmega tera. Unustage erinevate vahendite kasutamine. OneBlade saab hakkama kõigega.
  Kogus
  Tarne 2 - 5 tööpäeva

  Kinnitage kehakamm (3 mm), et piirata karvu mis tahes suunas.

  loading.gif

  Digitaalset LED-ekraani jälgides saate olla kindel, et OneBlade on alati kasutusvalmis. See teavitab teid kasutamise ajal aku tühjenemisest ja näitab laadimise edenemist, kui seade on vooluvõrku ühendatud. Aktiveerige reisilukk, et oma OneBlade igale poole kaasa võtta.

  loading.gif

  OneBlade on veekindel ja seega lihtsasti puhastatav: lihtsalt loputage seda kraaniveega. Saate habet ajada märjalt või kuivalt, vahtu kasutades või vahuta – kuidas iganes soovite.

  loading.gif

  Roostevabast terasest lõiketera, mis kestab kuni 4 kasutuskuud** Kui lõiketera on kulunud, ilmub sellele väljavahetamise ikoon.

  loading.gif

  Taaslaetav liitiumioonaku tagab pärast 1 h laadimist 120 min tööaega

  loading.gif

  Kasutage kaitset siis, kui peate tundlikke piirkondi täiendavalt kaitsma.

  loading.gif

  Philips OneBlade’il on habeme jaoks välja töötatud revolutsiooniline tehnoloogia. See suudab raseerida igas pikkuses habet. Topeltkaitsesüsteem, libisev kate ja ümarad piiotsad teevad raseerimise lihtsamaks ja mugavamaks. Selle raseerimistehnoloogia sisaldab kiiresti liikuvat lõiketera (12 000 korda minutis), seega on see tõhus – isegi pikema habeme puhul.

  loading.gif

  Uuenduslik 360 tera paindub igas suunas ja kohandub teie näo kumerustega, tagades püsiva nahakontakti. Piirake ja raseerige lihtsalt ja mugavalt ka raskesti ligipääsetavaid kohti, kõigest mõne tõmbega.*

  loading.gif

  OneBlade ei raseeri nii lähedalt kui traditsiooniline lõiketera – seega ei kahjusta see nahka. Liikuge vastukarva ja eemaldage hõlpsasti mis tahes pikkuses karvad.

  loading.gif

  OneBlade järgib näokontuure, mistõttu saate kõiki piirkondi kergelt ja mugavalt raseerida. Kahepoolset tera ükskõik kummas suunas liigutades saate kujundada stiilsed servad ja teravad piirjooned.

  loading.gif

  Viimistletud servad tänu kahepoolsele terale. Võimalus ajada habet mõlemas suunas ja seeläbi näha iga lõigatavat habemekarva. Stiilne tulemus mõne sekundiga!

  loading.gif

  Komplekti kuuluva reguleeritava täppiskammiga saate habet täiuslikult piirata, saavutades ühtlase tulemuse. Valige üks 14-st pikkuseseadistusest, et saavutada kas ühepäevane habe, lühikeseks piiratud habe või pikem habe.

  loading.gif

  Mitmekülgseks piiramiseks mõeldud täppiskamm pakub seadistust vahemikus 0,4 kuni 10 mm ja tagab teile ühtlase piiramistulemuse valitud pikkusest olenemata.

  QP6651

  Data sheet content

  Toide

  Toite tüüp
  akutoide
  laadimisaeg
  1 h
  aku max kestvus (min/ h)
  120 min
  toide
  aku

  Pardel

  liik
  Pardel
  märg raseerimine
  Jah
  pestav voolava vee all
  Jah
  täppispiirdel
  Jah
  vutlar
  Jah
  toide
  aku
  aku max kestvus (min/ h)
  120 min
  laadimisaeg
  1 h
  värvus
  must
  tootja
  Philips

  Kirjeldus

  Toide

  Toite tüüp akutoide
  laadimisaeg 1 h
  aku max kestvus (min/ h) 120 min
  toide aku

  Pardel

  liik Pardel
  märg raseerimine Jah
  pestav voolava vee all Jah
  täppispiirdel Jah
  vutlar Jah
  toide aku
  aku max kestvus (min/ h) 120 min
  laadimisaeg 1 h
  värvus must
  tootja Philips