• -20,00 €
Hübriidraseerija Philips OneBlade Pro 360 Nägu + keha, QP6651/61
search
  • Hübriidraseerija Philips OneBlade Pro 360 Nägu + keha, QP6651/61
  • Hübriidraseerija Philips OneBlade Pro 360 Nägu + keha, QP6651/61

Hübriidraseerija Philips OneBlade Pro 360 Nägu + keha, QP6651/61

109,99 €
89,99 € Säästke 20,00 €
Kuumakse al. 7.67€
Tellimisel

 Piirake, viimistlege ja raseerige hõlpsalt igas pikkuses habet 

Philips OneBlade Pro Face + Body piirab, kujundab ja raseerib mis tahes pikkuses karvu. Seadmel on olemas näo jaoks mõeldud tera ja nahale mõeldud kaitsmega tera. Unustage erinevate vahendite kasutamine. OneBlade saab hakkama kõigega.
Kogus
Tarne 2 - 5 tööpäeva

Kinnitage kehakamm (3 mm), et piirata karvu mis tahes suunas.

loading.gifDigitaalset LED-ekraani jälgides saate olla kindel, et OneBlade on alati kasutusvalmis. See teavitab teid kasutamise ajal aku tühjenemisest ja näitab laadimise edenemist, kui seade on vooluvõrku ühendatud. Aktiveerige reisilukk, et oma OneBlade igale poole kaasa võtta.

Philips-108970987-88515e4bec974bf389ebaec300c62a0c.jpg

OneBlade on veekindel ja seega lihtsasti puhastatav: lihtsalt loputage seda kraaniveega. Saate habet ajada märjalt või kuivalt, vahtu kasutades või vahuta – kuidas iganes soovite.

loading.gif


Roostevabast terasest lõiketera, mis kestab kuni 4 kasutuskuud** Kui lõiketera on kulunud, ilmub sellele väljavahetamise ikoon.

loading.gifTaaslaetav liitiumioonaku tagab pärast 1 h laadimist 120 min tööaega

loading.gifKasutage kaitset siis, kui peate tundlikke piirkondi täiendavalt kaitsma.

loading.gif

Philips OneBlade’il on habeme jaoks välja töötatud revolutsiooniline tehnoloogia. See suudab raseerida igas pikkuses habet. Topeltkaitsesüsteem, libisev kate ja ümarad piiotsad teevad raseerimise lihtsamaks ja mugavamaks. Selle raseerimistehnoloogia sisaldab kiiresti liikuvat lõiketera (12 000 korda minutis), seega on see tõhus – isegi pikema habeme puhul.

loading.gif

Uuenduslik 360 tera paindub igas suunas ja kohandub teie näo kumerustega, tagades püsiva nahakontakti. Piirake ja raseerige lihtsalt ja mugavalt ka raskesti ligipääsetavaid kohti, kõigest mõne tõmbega.*

loading.gif

OneBlade ei raseeri nii lähedalt kui traditsiooniline lõiketera – seega ei kahjusta see nahka. Liikuge vastukarva ja eemaldage hõlpsasti mis tahes pikkuses karvad.

loading.gifOneBlade järgib näokontuure, mistõttu saate kõiki piirkondi kergelt ja mugavalt raseerida. Kahepoolset tera ükskõik kummas suunas liigutades saate kujundada stiilsed servad ja teravad piirjooned.

loading.gifViimistletud servad tänu kahepoolsele terale. Võimalus ajada habet mõlemas suunas ja seeläbi näha iga lõigatavat habemekarva. Stiilne tulemus mõne sekundiga!

loading.gifKomplekti kuuluva reguleeritava täppiskammiga saate habet täiuslikult piirata, saavutades ühtlase tulemuse. Valige üks 14-st pikkuseseadistusest, et saavutada kas ühepäevane habe, lühikeseks piiratud habe või pikem habe.

loading.gifMitmekülgseks piiramiseks mõeldud täppiskamm pakub seadistust vahemikus 0,4 kuni 10 mm ja tagab teile ühtlase piiramistulemuse valitud pikkusest olenemata.

QP6651/61

Data sheet content

Toide

Toite tüüp
akutoide
laadimisaeg
1 h
aku max kestvus (min/ h)
120 min
toide
aku

Pardel

liik
Pardel
märg raseerimine
Jah
pestav voolava vee all
Jah
täppispiirdel
Jah
vutlar
Jah
toide
aku
aku max kestvus (min/ h)
120 min
laadimisaeg
1 h
värvus
must
tootja
Philips

Kirjeldus

Toide

Toite tüüp akutoide
laadimisaeg 1 h
aku max kestvus (min/ h) 120 min
toide aku

Pardel

liik Pardel
märg raseerimine Jah
pestav voolava vee all Jah
täppispiirdel Jah
vutlar Jah
toide aku
aku max kestvus (min/ h) 120 min
laadimisaeg 1 h
värvus must
tootja Philips