search

  Magnetoola Philips, AZ780/12

  99,99 €
  Kuumakse al. 6.12€
  Viimane toode

  Suurepärane kaasaskantav heli

  Philipsi CD-heliseade vabastab teie digitaalsed lemmiklood kaasaskantavast muusikapleierist ja võimaldab neid nautida võimsa heliga igal ajal ning igal pool.

  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  USB Direct MP3-/WMA-muusikavormingu esitamiseks

  USB Directi režiimis ühendage oma USB-seade Philipsi seadme USB-porti ja saategi digitaalset muusikat oma Philipsi seadmelt esitada.

  MP3/WMA-CD, CD ja CD-RW esitamine

  Helitihendustehnoloogiaga saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada ilma nende helikvaliteeti märkimisväärselt halvendamata. MP3 ja WMA on kaks tihendusvormingut, mida saate Philipsi meediamängijas kuulata. Laadige MP3- või WMA-vormingus muusikapalu alla volitatud veebisaitidelt või looge need ise, salvestades oma CD-d MP3- või WMA-vormingus ja siirdades need failid meediamängijasse.

  Digitaalhäälestus ja salvestatavad jaamad täiendava mugavuse pakkumiseks

  Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning selle sageduse salvestamiseks vajutage ja hoidke all salvestusnuppu. Salvestatud raadiojaamadega leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite alati käsitsi sagedust otsima.

  Helisisend kaasaskantavates seadmetes oleva muusika hõlpsaks esitamiseks

  Looge hõlpsasti ühendus ning nautige kogu oma kaasaskantavates seadmetes ja arvutis olevat muusikat. Lihtsalt ühendage oma seade Philipsi komplekti helisisendi (3,5 mm) porti. Arvutite puhul tehakse ühendus tavaliselt kõrvaklapiväljundist. Kui ühendus on loodud, saate kogu oma muusikakollektsiooni kuulata otse ülikvaliteetsetest kõlaritest. Philips pakub tõepoolest ju parimat heli!

  Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.

  Dünaamiline bassivõimendi sügava ja dramaatilise heli jaoks

  Dünaamiline bassivõimendi võimendab muusikaelamust, rõhutades muusika bassikomponenti kõigil helitugevustel vaid nupuvajutusega. Väikese helitugevuse korral kaob madalaima sagedusega bassiheli. Selle probleemi kõrvaldamiseks võite lülitada sisse dünaamilise bassivõimendi, et nautida ühtlast heli ka vaikselt muusikat kuulates.

  Väljundvõimsus 2 W RMS

  Selle süsteemi väljundvõimsus on 2 W RMS. RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.

  Mugav kaugjuhtimispult täiendava mugavuse pakkumiseks

  Mugava kaugjuhtimispuldiga on suurem mugavus teie käeulatuses, et võiksite rahulikult lõõgastuda.

  Unetaimeriga võite oma lemmikmuusika saatel rahulikult uinuda

  Unetaimeriga võite määrata, kui kaua muusikat või raadiojaama esitada, enne kui magama jääte. Määrake vaid ajapiirang (kuni 2 tundi) ja valige kuulatav CD või raadiojaam. Seade esitab muusikat valitud ajavahemiku jooksul ja lülitub seejärel säästlikule, vaiksele ooterežiimile. Unetaimeriga võite oma lemmik-CD või raadiojaama saatel uinuda, ilma et peaksite lambaid lugema või energia raiskamise pärast muretsema.

  Stereokõrvaklapipistik isiklikumaks muusika nautimiseks

  Ühendage oma kõrvaklapid selle Philipsi seadmega, et endale sobival ajal muusikat isiklikumalt nautida. Võite nautida lemmikmuusikat suurepärase heliga ja teisi häirimata, ühendades seadmega oma kõrvaklapid.


  AZ780/12
  1 tk

  Data sheet content

  Heli

  heli võimsus (W)
  3

  Tuuner

  raadio tuuner
  FM
  tuuneri tüüp
  digitaalne
  antenni tüüp
  teleskoop
  raadiojaamade mällu salvestamise võimalus
  Jah

  Liidesed

  3,5 mm heli sisend
  Jah
  kõrvaklappide väljund
  Jah
  USB 2.0 (480 Mb/s)
  Jah

  Ekraan

  ekraani tüüp
  LCD

  Üldised parameetrid

  tootja
  Philips
  displei
  Jah
  värvus
  must

  Mõõtmed

  peaseadme kõrgus (cm)
  17
  peaseadme laius (cm)
  43 , 5
  peaseadme sügavus (cm)
  27
  kaal (kg)
  3

  Kirjeldus

  Heli

  heli võimsus (W) 3

  Tuuner

  raadio tuuner FM
  tuuneri tüüp digitaalne
  antenni tüüp teleskoop
  raadiojaamade mällu salvestamise võimalus Jah

  Liidesed

  3,5 mm heli sisend Jah
  kõrvaklappide väljund Jah
  USB 2.0 (480 Mb/s) Jah

  Ekraan

  ekraani tüüp LCD

  Üldised parameetrid

  tootja Philips
  displei Jah
  värvus must

  Mõõtmed

  peaseadme kõrgus (cm) 17
  peaseadme laius (cm) 43, 5
  peaseadme sügavus (cm) 27
  kaal (kg) 3