• Uus

Sirgendaja Philips PRO HPS930/00

99,99 €
Maksudega


Philips Pro juuksesirgendajal on parim omadus, mida sirgendaja vajab - titaanist painduvad plaadid, millel on parim soojusjuhtivus juuste kiireks sirgendamiseks optimaalse surve abil. 10- sekundiline kuumenemisaeg koheseks sirgendamiseks ja digitaalne temperatuurijuhtimine.
• Pikad (110 mm) profitaseme plaadid kiireks ja lihtsaks sirgendamiseks
• Kiire, vaid 10-sekundiline soojenemisaeg

Titaanist painduvad plaadid
Täpne reguleerimine 230 °C
Ioniseeriv hooldus
10 s soojenemisaeg
Täpne reguleerimine 230 °C
Ioonhooldus läikivateks juusteks
Riputusaas
Pöörlev juhe
Kogus
Viimased tooted laos

Ioonidega töötlemine hoolitseb juuste eest hetkega. Laetud negatiivsed ioonid eemaldavad staatilise elektri, hoolitsevad juuste eest ja siluvad juukse kutiikuleid ning lisavad seeläbi juustele läiget ja sära. Tulemuseks on kenasti läikivad, siledad ja käharateta juuksed.
Profikasutuses olevad titaankattega plaadid on hinnatud oma tugevuse ja kiire soojusülekande tõttu, mis tagab kiirema sirgendamise. Samal ajal on titaan mikroskoopiliselt siledam kui keraamiline pind, tagades optimaalse hõõrdumise, ning vähendab seetõttu juuste kahjustusi.
Profitaseme sirgendusplaatide pikkus on 110 mm, mistõttu käib sirgendamine kiiremini ja lihtsamalt.
Professionaalsed titaankattega plaadid paremaks soojusjuhtivuseks. Plaatide suurepärane materjal on vastupidav ja juhib kiiresti soojust, tagades kiire ja ühtlase sirgendamise.
Painduvad plaadid väldivad juuste katkemist. Painduvad plaadid liiguvad siis, kui sirgendamise ajal rakendatakse liiga suurt survet. See kaitseb juuksekarva kahjustamise eest ja seetõttu hoiab ära juuste üldise murdumise.
Kiire, vaid 10-sekundiline soojenemisaeg.
Koos titaanplaatidega kasutatav tõhus küttekeha võimaldab hetkelist kuumenemist kõigest 10 sekundiga. Lülitage sirgendaja sisse ja olete valmis alustama sirgendamist.
Laetud negatiivsed ioonid kõrvaldavad juustest staatilise elektri, hooldavad juukseid ja silendavad neid, andes sära ja läiget. Tulemuseks on siledad, läikivad ja käharateta juuksed.
Tänu võimsale küttekehale kiirem, ent hoolitsevam.
See sirgendaja hoiab ühtlasemat temperatuuri ja seetõttu on tulemused püsivamad. Tänu tõhusale küttekehale võimaldab sirgendaja juukseid hoolitsevamal temperatuuril sirgendada, tagades täpselt sellise soengu, nagu soovite! Soengutegemine käib kiiremini, sest peate sirgendamise ajal tegema vähem liigutusi.
Salongidesse sobiv 2,5 m pikkune juhe suurendab paindlikkust ja lihtsustab käsitsemist, nii saate kasutada seda kõikjal, kus soovite.
Pikemad 100 mm plaadid võimaldavad paremat kontakti juustega ning aitavad saavutada täiuslikud sirgendamistulemused hõlpsamalt ja kiiremini.
Kiire kuumenemisaeg 10 s
Suure jõudlusega küttekeha ja titaanplaadid tagavad kohese soojenemise, kõigest 10 sekundiga. Lülitage seade sisse ja alustage sirgendamist.
Digitaalsed temperatuuriseadistused tagavad täieliku kontrolli
Tehke hõlpsalt erinevaid soenguid, reguleerides temperatuuri vahemikus 140–230 °C. Ainulaadne temperatuuri reguleerimisratas ja digitaalne ekraan võimaldavad täpset kontrolli ning tagavad professionaalsed tulemused.
Kuuma eest kaitsev kate
Praktiline lisatarvik aitab sirgendajat pärast kasutamist koheselt hoiustada.
Terve juus tänu ühtlasele kuumusjaotusele, mis hoiab ära kuumade kohtade tekke
Philipsi uusima EHD-tehnoloogia abil jaotab sirgendaja kuumust alati väga ühtlaselt, isegi kõrgete temperatuuride juures, ning väldib juukseid kahjustavate kuumade kohtade teket. See tagab juustele suurema kaitse ning aitab hoida neid tervete ja läikivatena.
Seda toodet on hoolikalt testitud, et tagada professionaalne jõudlus ning pikk viieaastane garantii.
Thermoguardi abil saab vältida tahtmatut kontakti kuumusega, kuna kuumemal temperatuuril kui 200 °C kraadi tõuseb kuumus vaid 5 kraadi kaupa.
Profimaailmas kasutatav temperatuuri reguleerimisratas võimaldab teil täpselt määrata igale juuksetüübile kõige sobivama temperatuuri. See on ainulaadne kombinatsioon professionaalsest temperatuuri reguleerimisrattast, digitaalekraanist ja temperatuuri täpsest reguleerimisest.
Kuuma eest kaitsev kate toote ohutuks hoiustamiseks
Spetsiaalsel kuuma eest kaitsval kattel on mitu eelist, millest kõige olulisem on see, et kate on valmistatud kuumakindlast materjalist. Pärast kasutamist libistage kate sirgendaja külge, et saaksite selle kohe hoiundada. Samuti kaitseb see teie sirgendusplaate kriimustuste eest ning lukustab sirgendaja hoiundamise ajaks.
HPS930/00
1 tk

Lisainfo

värvus
must
liik
juuksesirgendaja
tootja
Philips

Data sheet content

Juuksehooldus

liik
juuksesirgendaja

Üldised parameetrid

värvus
must
tootja
Philips

Tooteinfo

Juuksehooldus

liik juuksesirgendaja

Üldised parameetrid

värvus must
tootja Philips