search

Vaakumiga habemepiirel Philips BT7510/15

79,99 €
Tellimisel


Vaakumiga piirel: vähem segadust

Piirake habet, vuntse või põskhabet ilma segadust tekitamata. Philipsi uuel vaakumpiirlil on täiustatud ülitõhus süsteem ja 50% võimsam* õhuvoog. See kogub lõigatud karvad kokku, mistõttu ei teki habeme piiramisel segadust.

0,5 mm täpsusega seaded
Iseterituvad metallterad
100 min kasut. / 1 h laadimist
Ülitõhus vaakumsüsteem
Kogus
Tarne 2 - 5 tööpäeva

Optimaalne õhuvoog mugavaks piiramiseks

Philipsi uuel vaakumpiirlil on 50% võimsam täiustatud õhuvoog*. Jõuline vaakumfunktsioon püüab kinni kuni 95% lõigatud karvadest**, ennetades piiramisel segaduse teket.
Suunab ühtlase piiramistulemuse saavutamiseks lühikesed nahalähedased karvad terade poole

Meie uuenduslik Lift & Trim PRO süsteem võimaldab habet ühe liigutusega piirata. See tõstab lühikesed nahalähedased karvad üles ja suunab need nahalähedase lõikamistulemuse saavutamiseks teravate metallterade poole.
Iseterituvad metallterad lõikavad nahalähedaselt isegi ilma õlitamata

Roostevabast terasest terad on kahekordselt teritatud ja lõikavad täpselt isegi kõige tugevamaid karvu. Need on iseterituvad, hõõrudes liikumise ajal õrnalt üksteise vastu, mistõttu ei ole kogu piirli kasutusaja vältel vaja varuosi ega õli kasutada.
20 lukustatavat pikkuseseadet vahemikus 0,5 - 10 mm, täpsusklassiga 0,5 mm

Valige soovitud piiramise pikkus, pöörates lihtsalt käepidemel olevat reguleerimisratast, kuni saavutate soovitud pikkuseseade vahemikus 0,5 - 10 mm, täpsusklassiga 0,5 mm. Teie valitud pikkus on nüüd lukustatud, et saavutada täiuslikult ühtlane piiramine.
Külgeklõpsatav täppispiirel täiuslikeks servadeks ja kujundamiseks

Piirake külgeklõpsatava piirliga vuntse või servasid raskesti ligipääsetavas piirkonnas
Kuni 100 minutit tööaega pärast 1-tunnist laadimist või ühendage seade vooluvõrku

Võimas liitiumioonaku tagab pärast ühetunnist laadimist kuni 100 minutit juhtmeta kasutamist. Piirlit saab kasutada ka vooluvõrku ühendatuna ning kiirlaadimisfunktsiooni kasutades saate juba pärast viieminutilist laadimist piirlit ühe korra kasutada.
Näete kiirelt piirli aku täituvust

Akunäidik annab teavet selle kohta, kas piirli aku on tühi, seda laetakse või aku on täis.
Lihtsalt tühjendage kamber ja loputage terasid kraani all

Kui olete valmis, eemaldage terad ja loputage neid koos kammiga kraani all, tühjendage karvakamber ning pühkige kaasasoleva puhastusharjaga lahtised karvad ära, et tagada pikaajaline jõudlus.
2-aastane garantii, pinge kasutamiseks kõikjal maailmas, ei vaja õli

Kõik meie hooldustooted on loodud kestma. Toodetel on 2-aastane garantii ja pinge, mis sobib kasutamiseks kõikjal maailmas, ja neid ei ole vaja kunagi õlitada.
BT7510/15