• Uus
search

WiFi võimendi TP-Link RE550, AC1900, 600+1300 Mbit/s

69,99 €
Kuumakse al. 5.95€
Olemas kaupluses Electro
Tubasel ruuteril on piiratud traadita leviala ja see põhjustab alati Wi-Fi surnud tsoone. RE550 ühendub juhtmevabalt teie olemasoleva ruuteriga ja laiendab selle traadita signaali piirkondadesse, kuhu see üksi ei jõua. Nautige oma stabiilset võrgukogemust kõikjal, kus kodus viibite.

Kogus
Olemas kaupluses Electro

Wi-Fi on piiramatu liikumise jaoks tugevaim

TP-LINK võrgutehnoloogia abil on lihtne luua võrguvõrku ühe Wi-Fi nimega, mis tagab sujuva katvuse kogu majas. Lihtsalt ühendage RE550 OneMeshi ruuteriga. Nautige ringi liikudes alati tugevaimat WLAN-i, ilma et peaksite otsima stabiilset ühendust.

Kiirem kaheribaline WLAN kiirusega kuni 1900 Mbit/s.

RE550 pakub Wi-Fi signaalide edastamiseks kahte sagedusriba (2,4 GHz ja 5 GHz), mis kahekordistab iga sagedusala jõudlust. Kaks sagedusala 600 Mbps (2,4 GHz) ja 1300 Mbps (5 GHz) võimaldavad teil ühendada korraga rohkem seadmeid. Kasutage 2,4 GHz sagedust e-kirjade saatmiseks ja Internetis surfamiseks ning 5 GHz sagedust mängude ja HD voogesituse jaoks.

Adaptiivne tee valik: töötab maksimaalsel kiirusel

Adaptiivne tee valimine tagab, et teie võrk töötab parimal kiirusel, valides ruuteriga automaatselt kiireima ühendustee. Hoidke oma seadmed kiired ja stabiilsed – ideaalne paljude seadmete ja rakendustega võrgukeskkondadesse.

Kiire režiim: maksimaalne kiirus spetsiaalse tagasiühendusega

Kasutab spetsiaalset Wi-Fi riba tagasiühendusena ja teist spetsiaalset WiFi riba pääsupunktina, et maksimeerida täiustatud Wi-Fi ribalaiust.

Sisseehitatud pääsupunkti režiim

RE550 on midagi enamat kui juhtmevaba repiiter. Lihtsalt ühendage Etherneti kaabel Etherneti porti ja muutke oma traadiga Interneti-ühendus 3 × 3 MIMO kaheribaliseks traadita pääsupunktiks.

Juhtimine teie käeulatuses

Seadistage ja hallake oma WLAN-i nutitelefonist (Android, iOS), kasutades rakendust TP-LINK Tether, sealhulgas TP-Linki ruuterid ja repiiterilaiendid.


RE550
2 tk

Data sheet content

Võrguseadmed

arvutilisa tüüp
levi laiendaja
LAN (võrguliides, RJ45)
10 , 100
WiFi standardid
IEEE 802.11n ,
WiFi sagedusala
2.4 GHz , 5 GHz
tootja
tp-link
värvus
valge

Kirjeldus

Võrguseadmed

arvutilisa tüüp levi laiendaja
LAN (võrguliides, RJ45) 10, 100
WiFi standardid IEEE 802.11n,
WiFi sagedusala 2.4 GHz, 5 GHz
tootja tp-link
värvus valge