search

Juhtmevabad kõrvaklapid Apple AirPods 2

179,99 €

Maagilisemad kui eales varem.

AirPodsi nutiklapid pakuvad nüüd rohkem kõneaega ja neil on uus juhtmeta laadimise karp (antud mudelil puudub). Need on võrreldamatult erakordsed. Võta need välja ja hakka lihtsalt kasutama. Kõigi oma seadmetega. Pane need kõrva ja need ühenduvad koheselt, tagades rikkaliku ja kvaliteetse heli. Nagu võluväel.Kogus
Viimased tooted laos

Juhtmevaba. Nii, nagu peab olema.
Klappide seadistamiseks piisab ühest sõrmeliigutusest. Edaspidi on need alati sisse lülitatud ja ühendatud. Nende kasutamine on sama lihtne. Klapid saavad aru, kui need on kõrvas. Ja lähevad pausile, kui need ära võtta. Pole vahet, kas kasutad klappe iPhone'i, iPadi või Maciga – kogemus on ühtviisi hämmastav.

Ennekuulmatu esitlus.
Uhiuus Apple H1 kõrvaklappide kiip tagab AirPodsidele kiirema ja stabiilsema juhtmeta ühenduse sinu seadmetega – see on aktiivsete seadmete vaheldumisi kasutamisel kuni 2 korda kiirem ja telefonikõnede puhul 1,5 korda kiirem. H1 kiip tagab ka kuni 30 protsenti väiksema latentsusaja mängimisel. Nii saad kvaliteetset heli kogeda nii mängude mängimisel, muusika kuulamisel kui ka podcastide nautimisel.

Saavad aru, kui sa kuulad.
Optilised andurid ja liikumise kiirendusmõõturid töötavad koos, reguleerides automaatselt heli. AirPods lülitab telefonikõnede jaoks ise mikrofonid sisse ning võimaldab heli mängida kohe, kui oled need kõrva pannud. Võid kasutada ühte või mõlemat klappi ning saad topeltpuudutusega panna muusika mängima või liikuda järgmise loo juurde.

Saavad aru, kui sa räägid.
Kõnetuvastusega kiirendusmõõtur tunneb ära su kõne ning filtreerib kahe kiiremoodustusmikrofoni abil välise müra, et edastada ainult oluline.

24-tunnise aku võim ja võimalused.
AirPodsi klappidega saad ühe laadimisega 5 tundi kuulamisaega ja nüüd kuni 3 tundi kõneaega. See on omas tooteklassis erakordne. Tänu spetsiaalsele, enam kui 24 lisatundi mahutavale laadimiskarbile saad oma klappe laadida, kus iganes sa ka poleks. Vajad kiirelt laadimist? Aseta AirPodsi klapid 15 minutiks karpi tagasi ja saad kuni 3 tundi kuulamisaega ja 2 tundi kõneaega. Aku kontrollimiseks hoia lihtsalt AirPodsi klappe iPhone'i kõrval.

Ühildub hetkega. Lihtne kuulamine.
AirPodsi klapid ühenduvad koheselt iPhone'iga ning heli lülitub seadmete vahel sujuvalt ümber. Soovid kuulata Maci või iPadi kaudu? Lihtsalt vali neis seadmeis AirPods. Lihtne seadistamine, maagilised tulemused.
MV7N2ZM/A
1 tk

Lisainfo

kaal (kg)
40 g
mikrofoniga kõrvaklapid
Jah
ühenduse tüüp
juhtmega
värvus
valge
liik
Kõrvasisesed klapid (In-ear)
tootja
Apple
ühendusliidese tüüp
Bluetooth
aku max kestvus (min/ h)
24 h
ühilduvus
nutitelefon, tahvelarvuti, Mac
juhtmevabad kõrvaklapid
Jah
automaatne heli vaigistamine
Jah
Uus toode

Data sheet content

Kõrvaklapid

liik
Kõrvasisesed klapid (In-ear)
juhtmevabad kõrvaklapid
Jah
mikrofoniga kõrvaklapid
Jah
automaatne heli vaigistamine
Jah
ühenduse tüüp
juhtmega
ühendusliidese tüüp
Bluetooth
ühilduvus
nutitelefon , tahvelarvuti , Mac
tootja
Apple
värvus
valge
kaal (kg)
40 g
aku max kestvus (min/ h)
24 h

Kirjeldus

Kõrvaklapid

liik Kõrvasisesed klapid (In-ear)
juhtmevabad kõrvaklapid Jah
mikrofoniga kõrvaklapid Jah
automaatne heli vaigistamine Jah
ühenduse tüüp juhtmega
ühendusliidese tüüp Bluetooth
ühilduvus nutitelefon, tahvelarvuti, Mac
tootja Apple
värvus valge
kaal (kg) 40 g
aku max kestvus (min/ h) 24 h