Kenwood blenderi tera KW715735
  search
  • Kenwood blenderi tera KW715735

  Kenwood blenderi tera KW715735

  19,31 €
  Olemas kaupluses Electro

  stock1802

  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  Kenwoodi tera ja tihend FDM780 (KW715735)

  Ühildub:
  FDM780 köögikombainiga,

  Kui teil on Kenwoodi köögikombain, teate, kui oluline on hoida kõik osad heas töökorras. Tera ja tihend on kaks olulist komponenti, mis võivad aja jooksul kuluda. Siin tulevadki kasutusele Kenwoodi tera ja tihend FDM780 jaoks (SKU: KW715735). See varuosa sobib ideaalselt teie FDM780 köögikombainiga ja hoiab selle sujuvalt töökorras.

       Täiuslik sobivus: see tera ja tihend on loodud spetsiaalselt Kenwood FDM780 köögikombaini jaoks, tagades täiusliku sobivuse ja optimaalse jõudluse.
       Vastupidav konstruktsioon: valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, see tera ja tihend on ehitatud kestma ja taluvad regulaarset kasutamist.

       Lihtne paigaldada: Kenwoodi tera ja tihendi paigaldamine FDM780 jaoks on imelihtne, ilma spetsiaalsete tööriistade või oskusteta.

       Parem jõudlus: uue tera ja tihendiga töötab teie Kenwoodi köögikombain sujuvamalt ja tõhusamalt, pakkudes teile paremaid tulemusi lühema ajaga.
       Kulusäästlik lahendus: kogu köögikombaini väljavahetamise asemel saate lihtsalt vahetada tera ja tihendi, säästes pikas perspektiivis raha.

  Näpunäiteid Kenwoodi tera ja tihendi kasutamiseks FDM780 jaoks

       Enne uue tera ja tihendi paigaldamist lugege kindlasti juhiseid hoolikalt läbi.
       Enne uue tera ja tihendi paigaldamist veenduge, et köögikombain on vooluvõrgust lahti ühendatud.
       Paigaldamisel ärge pingutage tera üle, kuna see võib tihendit või muid komponente kahjustada.

  Kokkuvõte

  Ärge oodake, kuni teie köögikombain täielikult laguneb, et asendada olulised osad, nagu tera ja tihend. Tellige Kenwoodi tera ja tihend FDM780 (SKU: KW715735) juba täna ja hoidke oma köögiseade sujuvalt töös!

  Kenwood
  KW715735
  4 tk