Int.induktsioonplaat Electrolux
  search
  • Int.induktsioonplaat Electrolux
  • Int.induktsioonplaat Electrolux
  • Int.induktsioonplaat Electrolux

  Int.induktsioonplaat Electrolux

  399,99 €
  Kuumakse al. 16.18€
  Tellimisel


   

  Kogus
  Tarne 2-14 tööpäeva

  Induktsioon – lihtne, kiire ja ohutu

  Induktsioontehnoloogia tähendab, et kuumus kandub kiiresti täpselt õigesse kohta, samas kui seda ümbritsev ala jääb jahedaks ja ohutuks. Samuti reageerib see viivitamatult temperatuuri muutustele. Sile pind teeb puhastamise lihtsaks.

  Electrolux - Induktsioonpliidiplaat - LIR60430

  Hob2Hood® on loodud teie mugavuseks

  Hob2Hood®-funktsioon ühendab pliidiplaadi õhupuhastiga juhtmevabalt. Lihtsalt alustage kokkamist ja õhupuhasti reguleerib seadistusi automaatselt, valides vastavalt pliidiplaadi võimsusele parima väljatõmbetugevuse. Õhupuhasti töötab iseseisvalt, jättes teie meele ja käed söögitegemiseks vabaks.

  Kontroll vaid puudutusega

  Induktsioonpliidi puutetundlike juhtnuppudega ei pea temperatuuri enam oletama. Seadetele pääseb ligi puutetundliku klaaspinna kaudu ja temperatuuri on lihtne tõsta või langetada. Kuna väljaulatuvad nupud ja hoovad puuduvad, on ka puhastamine lihtne.

  PowerBoost - tugev kuumus vaid hetkega

  Kui vajate kuumuse kiiret tõstmist, valige PowerBoost-funktsioon. See on ideaalne lahendus, kui teil on kiire. Vesi läheb keema vähem kui 90 sekundiga ja pann on praadimiseks valmis kohe.

  Electrolux - Induktsioonpliidiplaat - LIR60430

  Iga küpsetusetapi lihtne ajastamine

  Reguleeritava taimeriga saate toiduvalmistamist lihtsasti jälgida. Taimerit saab seadistada kuni ühetunniseks perioodiks ning see annab teile märku, kui toit on valmis. Soovi korral saate ajamõõtmist kasutada ka siis, kui pliit parasjagu ei tööta.

  Electrolux
  LIR60430

  Data sheet content

  Üldised parameetrid

  värvus
  must
  tootja
  Electrolux

  Pliidiplaat

  paigaldusmeetod
  integreeritav
  funktsioonid
  3-astmeline jääksoojus , helisignaal , automaatne soojendus , võimendi , lasteohutus , pliidiplaadi ja õhupuhasti liides , nupulukk , minutilugeja , paus , vaigistus , taimer

  Pliidid

  Laius (cm)
  60

  Kirjeldus

  Üldised parameetrid

  värvus must
  tootja Electrolux

  Pliidiplaat

  paigaldusmeetod integreeritav
  funktsioonid 3-astmeline jääksoojus, helisignaal, automaatne soojendus, võimendi, lasteohutus, pliidiplaadi ja õhupuhasti liides, nupulukk, minutilugeja, paus, vaigistus, taimer

  Pliidid

  Laius (cm) 60