Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  search
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W
  • Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W

  Juhtmevaba kõlar Blaupunkt PB06DB, Bluetooth, 500 W

  195,99 €
  Kuumakse al. 10.14€
  Viimane toode
  1280px-Blaupunkt-brand-svg.png


  Õigesti valitud muusika ja valgus on garanteeritud meeldiva õhkkonna võti kohtumisel sõprade ja lähedastega. Nii aias kui ka kodus peo ajal teeb muusika kõikidel osalejatel hea tuju ning sobiv valgus loob romantilise või klubiliku õhkkonna. Oma ülesande täitmiseks peab aga taustal kõlavat muusikat edastama vastavad seadmed. Blaupunkti uusim “PartyBox” PB06DB valjuhääldi on ideaalne tööriist endale ja su sõpradele ideaalse peo loomiseks.
  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  BLUETOOTH JA TWS

  Kõlar on varustatud Bluetooth-funktsiooniga. Kui olete ühendatud nutitelefoni või muude seadmetega, näiteks tahvelarvuti või arvutiga, saate juhtmevabalt esitada heli nii välisseadme mällu salvestatud muusikakogust kui ka voogedastusteenustest või Interneti-raadiojaamadest. Nii laia valikute juures tundub igaks elujuhtumiks sobiva muusika valimine ülimalt lihtne. PB06DB-l on ka funktsioon TWS (True Wireless Stereo), mis võimaldab ühendada kaks identset kõlarit üksteisega, et muusika kõlaks veelgi valjemini ja pakuks naudingut veelgi suuremal alal. Peale õiget käivitamist ja sidumist annab seade ka klassikalise stereoefekti.

  USB/microSD-MÄNGIJA

  Seadmel on ka MP3-failide mängija. Faile saab salvestada kaasaskantavatele USB-mälupulkadele või microSD-kaartidele. Mängija toetab meediumiseadmeid kuni 32 GB mahuga, mis võimaldab esitada väga pikka lugude loendit. USB/microSD taasesitusrežiimis on funktsioon kas korrata valitud lugu, kõiki antud meediumiseadmel olevaid lugusid või esitada neid juhuslikult. Seadistage lihtsalt sobiv režiim ja kõlar hoolitseb ülejäänu eest.


  FM raadio


  PB06DB-l on ka PLL-digitaalse sünteesiga FM-tuuner. Kui vajutada ainult ühte nuppu, teostab seade ise otsingu ja salvestab saadaolevad raadiojaamad. Seadme mällu saab salvestada koguni 40 erinevat raadiojaama. Vastavate nuppudega nii valjuhääldi ülemisel paneelil kui ka puldil on võimalik ka käsitsi soovitud sagedust reguleerida.  HELI EKVALAISER JA VÕIMSUS

  Erinevat tüüpi muusika puhul on vaja heliseadeid kohandada. Blaupunkt PB06DB kõlaril on sisseehitatud parameetriline ekvalaiser viie programmeeritava helirežiimiga. Kasutaja saab valida FLAT, POP, ROCK, JAZZ ja CLASSIC režiimide vahel. Lisaks on võimalik eraldi reguleerida nii kõrgeid kui ka bassi. See funktsioon võimaldab heliprofiili kohandada vastavalt erinevate kasutajate eelistustele.

  Tweeter ja kaks 6-tollist keskmist bassikõlarit on ümbritsetud bassirefleksi korpusega ja häälestatud võimsa võimendiga, mille tulemuseks on koguvõimsus 500 W, mis võimaldab muusikat mängida suures ruumis.


  KARAOKE

  “PartyBox” kõlaril on karaoke funktsioon. Komplekti kuulub üks juhtmega mikrofon, mis ühendub automaatselt kohe pärast sisselülitamist valjuhääldiga. Lülitage lihtsalt mikrofon sisse ja laulge! Karaoke funktsiooni kasutamisel on saadaval mikrofoni prioriteedi valik – see tähendab, et selle sisselülitamisel vaigistab seade laulmise ajal automaatselt taustamuusika. Kui tunnete end valmis, aktiveerige valik ja laulge “a capella”! Karaokerežiimis saate seadistada mikrofoni helitugevust, reguleerida kaja, et kõrvaldada kõik järelkajad ning reguleerida kõrgeid ja bassi, et need vastaksid tämbrile kõige paremini. Põhipaneelil on ka kaks pistikupesa valikuliste juhtmega mikrofonide jaoks, mis ei kuulu tarvikute hulka.


  KITARI JA AUX SISENDID

  Lisaks laulmise ja karaoke funktsioonidele on võimalik ühendada ka muusikariista, näiteks kitarri. 6,3 mm kitarrisisend on saadaval seadme ülemisel paneelil.

  Kui nii laiast saadaolevate heliallikate valikust ei piisa või peate ühendama mõne muu konkreetse heliseadme, on saadaval ka AUX-pesa. Ühendage väline helipleier, heli mikserist või lihtsa CD-mängijaga ja nautige valjuhääldi kaudu edastatavat heli.


  LED VALGUSTUS

  Teie lemmikmuusika ja hea kvaliteediga heli võivad meeleolu luua, kuid õiget valgustust lisades saame lihtsa retsepti erakordseks peoks. PB06DB kõlaril on mitmevärviline LED-esipaneel, mis genereerib sujuvalt terve värvipaleti. Kasutaja saab valida kaheksa saadaoleva valgusrežiimi hulgast ja tagada sobivad visuaalsed efektid.

  Seadmel on sisseehitatud 7,4 V aku mahutavusega 5 Ah, mis võimaldab ca 3-5 tundi pidevat taasesitust. Kui aku saab tühjaks, saate selle vooluvõrku ühendada ja selle kasutamist jätkata. Täielik laadimine võtab aega umbes 4 tundi.

  Blaupunkt
  PB06DB
  1 tk

  Data sheet content

  Toide

  Toite tüüp
  akutoide
  laadimisaeg
  4 h
  aku max kestvus (min/ h)
  5 h
  toide
  võrgutoide , aku

  Heli

  heli võimsus (W)
  500 W
  heli ekvalaiser
  eelseadistatud valikud

  Liidesed

  3,5 mm heli sisend
  Jah
  karaoke
  Jah
  Bluetooth
  Jah
  toetab mälukaarte
  SD

  Mõõtmed

  kaal (kg)
  6 , 83

  Üldised parameetrid

  tootja
  Blaupunkt
  displei
  LED , Jah , puutetundlik
  elektrooniline juhtimine
  Jah
  värvus
  must
  korpuse materjal
  plastik

  Mõõtmed

  Laius (cm)
  26 , 8
  Kõrgus (cm)
  63
  Sügavus (cm)
  29
  kaal (kg)
  6 , 83

  Click on a thumbnail to load the video

  Kirjeldus

  Toide

  Toite tüüp akutoide
  laadimisaeg 4 h
  aku max kestvus (min/ h) 5 h
  toide võrgutoide, aku

  Heli

  heli võimsus (W) 500 W
  heli ekvalaiser eelseadistatud valikud

  Liidesed

  3,5 mm heli sisend Jah
  karaoke Jah
  Bluetooth Jah
  toetab mälukaarte SD

  Mõõtmed

  kaal (kg) 6, 83

  Üldised parameetrid

  tootja Blaupunkt
  displei LED, Jah, puutetundlik
  elektrooniline juhtimine Jah
  värvus must
  korpuse materjal plastik

  Mõõtmed

  Laius (cm) 26, 8
  Kõrgus (cm) 63
  Sügavus (cm) 29
  kaal (kg) 6, 83