Mikrofon Blue Snowball
  search
  • Mikrofon Blue Snowball

  Mikrofon Blue Snowball

  89,99 €
  Kuumakse al. 7.67€
  Viimane toode
  Snowball on kõige kiirem ja lihtsam viis kvaliteetse helini. Tegemist on ette suunatud (cardioid) mikrofoniga, mis on täiuslik podcastide, mängude voogedastamise, kõne ja instrumentide salvestamiseks. See režiim salvestab eelkõige helisid, mis kostuvad otse mikrofoni eest, tuues esile rikkalikku ja täiemahulist heli. Mikrofonil on isegi Skype ja Discord sertifikaadid, mis tagavad hea helikvaliteedi sõltumata sellest, kas oled kodus või kontoris. Mikrofon sobib kasutamiseks PC ja Mac arvutitega, millel on USB pesa.
  Kogus
  Olemas kaupluses Electro

  Salvesta oma hääl vapustava kvaliteediga
  Heli salvestamine on arvuti sisseehitatud mikrofoniga on riskantne tegevus, kuna selle kvaliteedis ei saa sa kunagi sajaprotsendiliselt kindel olla. Asnduseks on aga tunuduvalt võimekam Snowball - see on kiire, lihtne ja usaldusväärne vahend, mis tagab tõeliselt hea kvaliteediga helisalvestuse kõikide sinu projektide ning tegevuse tarbeks. Selle kohandatud salvestamismeetod muudab heli kristallselgeks ning sellise kvaliteedi vastu ei saa ühegi arvuti integreeritud mikrofon. Ette suunatud salvestamisala muudab selle üheks kõige mitmekülgsemaks USB ühendusega mikrofoniks.

  Kvaliteetne heli Skype'i, Twitchi ja teiste teenuste jaoks
  Snowball on Skype'i poolt sertifitseeritud selgusega. Kui sa sooritad intervjuusid läbi Skype'i, voogedastad oma mänguoskusi teenuses Twitch või hoiad sooja suhet kaugete sõpradega teiselpool maakera, kuulevad teised sind alati kõvasti ja selgelt.

  Paranda oma heliprojektide kvaliteeti
  Hea ja usaldusväärne mikrofon on kvaliteetsete tulemuste allikaks. Oma järgmise projekti jaoks vali Snowball ja sinu kasutuses on tõeline kasutamismugavus ning mitmekülgsus. CD-kvaliteediga salvestusi saad lisada oma YouTube'i, SoundCloudi ja mujalegi. Loo podcaste ja jutustust koduvideote peale, lindistada erinevaid instrumente, vokaale ning kasvõi tervet bändi.

  Kasuta oma lemmiktarkvaraga
  Snowball aitab sulle oma erinevate projektide koostamise muuta mugavamaks ja lihtsamaks. See töötab koos iga tarkvara ja arvutiga - lihtsalt ühenda sobiva seadmega ja alusta. Sul pole isegi vaja eraldi draivereid. Ära lase oma loovusehetkel kaduda vaid alusta kiirelt ja lihtsalt, et viia oma parimad mõtted ellu!
  988-000187
  1 tk

  Data sheet content

  Mikrofon

  mikrofoni heli sagedusala
  40 –18 kHz
  värvus
  valge

  Kirjeldus

  Mikrofon

  mikrofoni heli sagedusala 40 –18 kHz
  värvus valge