search

  WiFi võimendi TP-Link RE550, AC1900, 600+1300 Mbit/s

  69,99 €
  Kuumakse al. 5.95€
  Tellimisel
  Tubasel ruuteril on piiratud traadita leviala ja see põhjustab alati Wi-Fi surnud tsoone. RE550 ühendub juhtmevabalt teie olemasoleva ruuteriga ja laiendab selle traadita signaali piirkondadesse, kuhu see üksi ei jõua. Nautige oma stabiilset võrgukogemust kõikjal, kus kodus viibite.

  Kogus
  Tarne kuni 2-5 tööpäeva

  Wi-Fi on piiramatu liikumise jaoks tugevaim

  TP-LINK võrgutehnoloogia abil on lihtne luua võrguvõrku ühe Wi-Fi nimega, mis tagab sujuva katvuse kogu majas. Lihtsalt ühendage RE550 OneMeshi ruuteriga. Nautige ringi liikudes alati tugevaimat WLAN-i, ilma et peaksite otsima stabiilset ühendust.

  Kiirem kaheribaline WLAN kiirusega kuni 1900 Mbit/s.

  RE550 pakub Wi-Fi signaalide edastamiseks kahte sagedusriba (2,4 GHz ja 5 GHz), mis kahekordistab iga sagedusala jõudlust. Kaks sagedusala 600 Mbps (2,4 GHz) ja 1300 Mbps (5 GHz) võimaldavad teil ühendada korraga rohkem seadmeid. Kasutage 2,4 GHz sagedust e-kirjade saatmiseks ja Internetis surfamiseks ning 5 GHz sagedust mängude ja HD voogesituse jaoks.

  Adaptiivne tee valik: töötab maksimaalsel kiirusel

  Adaptiivne tee valimine tagab, et teie võrk töötab parimal kiirusel, valides ruuteriga automaatselt kiireima ühendustee. Hoidke oma seadmed kiired ja stabiilsed – ideaalne paljude seadmete ja rakendustega võrgukeskkondadesse.

  Kiire režiim: maksimaalne kiirus spetsiaalse tagasiühendusega

  Kasutab spetsiaalset Wi-Fi riba tagasiühendusena ja teist spetsiaalset WiFi riba pääsupunktina, et maksimeerida täiustatud Wi-Fi ribalaiust.

  Sisseehitatud pääsupunkti režiim

  RE550 on midagi enamat kui juhtmevaba repiiter. Lihtsalt ühendage Etherneti kaabel Etherneti porti ja muutke oma traadiga Interneti-ühendus 3 × 3 MIMO kaheribaliseks traadita pääsupunktiks.

  Juhtimine teie käeulatuses

  Seadistage ja hallake oma WLAN-i nutitelefonist (Android, iOS), kasutades rakendust TP-LINK Tether, sealhulgas TP-Linki ruuterid ja repiiterilaiendid.


  RE550

  Data sheet content

  Võrguseadmed

  arvutilisa tüüp
  levi laiendaja
  LAN (võrguliides, RJ45)
  10 , 100
  WiFi standardid
  IEEE 802.11n ,
  WiFi sagedusala
  2.4 GHz , 5 GHz
  tootja
  tp-link
  värvus
  valge

  Kirjeldus

  Võrguseadmed

  arvutilisa tüüp levi laiendaja
  LAN (võrguliides, RJ45) 10, 100
  WiFi standardid IEEE 802.11n,
  WiFi sagedusala 2.4 GHz, 5 GHz
  tootja tp-link
  värvus valge